gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

yazma&tülbent modelleri!!!

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yazma&tülbent modelleri!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tülbent

Tülbent

Rüyada herhangi bir tülbent, izzet, şeref ve büyüklüğe işarettir. Rüyada herhangi bir tülbent, şeref ve itibara yorumlanır. Rüyada tülbent, saglik ve mutluluk isaretidir. Bir tülbendi sargi gibi kullanarak bir azanizi sardiginizi görmek, yeni bir elbise, ayakkabi ve benzeri bir giyim esyasi alacaginiza; tülbendi basiniza sardiginizi görmek, size bugünlerde yeni bir kazanç yolu teklif edilerek...
  2. Yazma Kenarı Oya Modelleri

Yazma Kenarı Oya Modelleri

En güzel yazma kenarı oya modelleri konumuzu incelemektesiniz. Hem çeyiz için hem kullanmak için tabi dilerseniz de hediye etmek için çok hoş modeller burada meleklerim. Özellikle nette o kadar çok model var ki hangilerini sizlere sunayım şaşırdım kaldım doğrusu. Hepsi rengarenk birbirinden hoş örnekler. İğne oyaları, mekik oyalar, tığ işleri, boncuklu, pullu süslemeli modeller hepsine hayran...
  3. Tülbent( yazma) kenarına yapılmış iğne oyası modelleri

Tülbent( yazma) kenarına yapılmış iğne oyası modelleri

iğne oyası örnekleri iğne oyası modelleri igne modelleri yazma yazma yapılışı igne yapılışı İster kendiniz,ister misafiriniz,isterseniz de çeyizlik olarak yazma kenarına yapabileceğiniz yada yaptırabileceğiniz hoş iğne oyası modelleri mekeler...
  4. Tam 51 çeşit tülbent (yazma) kenarı modelleri burada

Tam 51 çeşit tülbent (yazma) kenarı modelleri burada

yazma kenarı oya modelleri tülbent kenarı modelleri yazma oyaları 51 nasıl yapılır oya yapılışı Evet hanımlar yanlış duymadınız tam 51 çeşit tülbent kenarı modelleri burada... Tülbent kenarı modelleri arayanlar için çeşit çeşit modeller sizlere arkadaşlar.Sizler için tam 51 çeşit yazma kenarı modelini bir araya getirdim Bu arada tülbent(yazma) desenlerinide görmüş olursunuz sizede fikir vermiş...
  5. İğne Oyası Tülbent Modelleri 2012

İğne Oyası Tülbent Modelleri 2012

iğne oyası tülbent örnekleri iğne oyası tülbent modelleri Çeyiz sandıklarının en ağır parçalarından iğne oyaları, yapması biliniyorsa evin annesi büyükannesi tarafından, bilinmiyorsa para verilerek yaptırılır melekler :) Çeyiz adetlerimizden biri olan iğne olayı oda takımları, havlu kenarları ve tülbent modellerinden bu konumuzda tülbent örnekleri vermek istiyoruz sizlere. İşte kullanmaya...

Sayfayı Paylaş