gebe
  1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

YDS'ye hazırlanan melekler..

Konu, 'YDS İngilizce' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

bu sene YDS'ye hazırlanan meleklerim varsa eyer onlar için her hafa 1 konuya açıklık getirebilirim...ve bir kaç soru örnek olrak koyabilirim.böyle bir istek varsa yorum yazıp bildirin.teşekkürler

2. meleeek

meleeek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu yıl hazıralnıorum artık ona yeni adıyla lys 5

3. wetL

wetL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende giricem inş ne güzel bi konuya değişmişsiniz ayrıca :)
    haftalardr kurs bkyrm ya geçmi kaldm ne bilmyrm ama dolu hepsi yda bazı kurslr bütçye uymuyo ama kesnlkle yazılmam lazım içmde çok büyük heves ve heyecan var başarırım gibi geliyo inş ..

4. EYMİ

EYMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben evde tek başıma çalışıyorum, nasıl bir hazırlık planlaması önerirsiniz?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Ekim 2011
  5. serpilkazakci

serpilkazakci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    YDS için dersaneye gitmek şart evde denedim olmuyor, bu yıl Dilko’ya yazıldım. Kork benden YDS!

YDS'ye hazırlanan melekler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yunanlı sevgilisiyle nikah masasına oturmaya hazırlanan Tanyeli:"Kilise düğünü yapmam

Yunanlı sevgilisiyle nikah masasına oturmaya hazırlanan Tanyeli:"Kilise düğünü yapmam

kilise düğünü tanyelinin dügünü tanyelinin dugunu düğünü düğün şarkısı Türkiye'nin en iyi dansözlerinden biri olan Tanyeli yeni albümünü ve gelecek planlarını Takvim'e anlattı. Albüm yapma düşüncesi nasıl oluştu? Uzun zamandır üzerinde çalıştığım bir proje insanları dansa davet etmek; vokallerini kendim yaptığım ve dans koreografilerini kendim oluşturduğum bir albüm oldu. Sahnede olmayı...
  2. konservatuar okuyan veya hazırlanan varmı???

konservatuar okuyan veya hazırlanan varmı???

varsa görüşmek isterim arkadaşlar =)
  3. Ekranlara Gelmeye Hazırlanan Kötü Yol Dizi Konusu Hakkında Bilgiler

Ekranlara Gelmeye Hazırlanan Kötü Yol Dizi Konusu Hakkında Bilgiler

Kötü Yol Dizi Konusu Kötü Yol Dizisinin Konusu Nedir Yaz sezonuyla birlikte ekranlara gelmeye hazırlanan yeni dizilerden biri olan Kötü Yol dizisi oyuncu kadrosu ile ilgi çekiyor melekler :) Kış sezonunda izlediğimiz dizilerin bitmesiyle start almaya hazırlanan Kötü Yol dizi konusu ise şöyle.. :) Maceralı kurgusu ile izleyiciyi ekrana bağlaması düşünülen dizide başrol...
  4. Mango'dan 2012 Sonbaharı İçin Hazırlanan Katalog Modelleri

Mango'dan 2012 Sonbaharı İçin Hazırlanan Katalog Modelleri

mango 2012 sonbahar kış kataloğu mango 2012 sonbahar kış koleksiyonu Yaz sıcaklarıyla baş etmeye çalıştığımız şu günlerde modazılar 2012 sonbahar kataloglarını çoktan yayınladılar bile melekler :) Bunlardan biri de ünlü İspanyol markası Mango. Son derece rahat ve kullanışlı gündüz kıyafetleri yanında gece için de şıklığın had safhada olduğu Mango 2012 sonbahar kış kataloğu içinde dikkat...
  5. hazırlanan  devam sütü ne kadar dayanır?

hazırlanan devam sütü ne kadar dayanır?

Oğluma geceleri daha uzun ve rahat uyuyabilsin diye devam sütü vermeye başladım. Kutuda 1 saat dayanır diyor ama ben gece artanı yine içer dişye yanına koyuyorum, 1 saati geçiyordur tekrar vermem, acaba bir zararı olurmu?

Sayfayı Paylaş