gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

YDUS Sınav Başvuruları 15 Ekim'de Başlıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; YDUS sınavları hakkında bilgiler vermektedir.

YDUS yani Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı 15 Ekim'da başlıyor melekler. Konuyla ilgili detaylar şöyle;

Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı kısa adıyla YDUS sınavına başvurular 15 Ekimde başlıyor. Başvurular 23 Ekim'de son bulacak.

Tüm sınavlarda olduğu gibi bu sınavda da kılavuz dağıtımı olmayacak. Adaylar tüm başvuru bilgilerine ÖSYM'nin resmi internet sitesinden ulaşabilecekler...

YDUS 25 Kasım 2012'de Ankara'da yapılacak.

YDUS Sınav Başvuruları 15 Ekim'de Başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenlik başvuruları bugün başlıyor

Öğretmenlik başvuruları bugün başlıyor

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 8 bin kadroya yapacağı öğretmen ataması için başvuru süresi bugün başlıyor. MEB, resmi eğitim kurumlarının öğretmen ihtiyacını karşılamak amacıyla eğitim ve öğretim hizmetleri sınıfında 46 alandan, 2007 ve 2008 KPSS10 puan üstünlüğü esasına göre ilk atama, hizmet üstünlüğü esasına göre de açıktan ve kurumlar arası atama biçimiyle ve milli sporculardan sınavsız olarak...
  2. Cansuyu için başvurular bugün başlıyor

Cansuyu için başvurular bugün başlıyor

İhracatçı KOBİ'lere destek için başlatılan 1 milyar dolarlık cansuyu kredisine başvurular bugün başlıyor. Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, yaptığı yazılı açıklamada, kredi destek programı çerçevesinde başvuran ve şartlara uyan her KOBİ'ye 6 ay vadeli vade sonunda defaten ödemeli, 200 bin dolara kadar kredi kullandırılacağını, kredinin faiz oranının ise 6 ay için yüzde 1.18 olacağını...
  3. 2012 Ygs ye başvurular başlıyor

2012 Ygs ye başvurular başlıyor

2012 Ygs başvuruları başladı 2012 Ygs başvurular başlıyor YGS başvuru tarihi yarın yani 3 ocak günü başlıyor Melek'lerim. Başvuruda bulunacak üyelerimize ve misafirlerimize şimdiden başarılar ve bol şans diliyor, gerekli bilgileri hemen aktarıyoruz arkadaşlarım. Üniversiteye girişte birinci aşama olan 2012 Yükseköğretime Geçiş Sınavına başvurular 3 Ocak salı günü başlıyor.Üniversiteye...
  4. SBS Başvuruları Başlıyor

SBS Başvuruları Başlıyor

SBS Başvuruları Başlıyor SBS Başvuruları Başladımı SBS Başvuruları Bugün Başlıyor Merhaba Sevgili Melek'ler ve SBS Sınavının ne zaman başlıyacağını merak eden tüm ilgili arkadaşlar, bu yazımızda sizlere aradığınız bilgileri aktarıyor ve merakınızı gideriyoruz. Seviye Belirleme Sınavı’na (SBS) başvurular bugün başlıyor. Adaylar, kılavuza Milli Eğitim Bakanlığı’nın internet sitesinden...
  5. 2012 Todaie Sınavı Başvuruları

2012 Todaie Sınavı Başvuruları

2012 Todaie Sınavı Başvuruları ne zaman yapılacak? Arkadaşlar bilginiz varsa buradan bana da bilgi verin.

Sayfayı Paylaş