gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yedi Güzel Adam Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yedi güzel adam dizisi, yedi güzel adam konusu, trt1 yedi güzel adam
    Sevgili melekler, TRT1'de yepyeni bir dizi başlıyor. 50’li yıllarda Kahramanmaraş’ta aynı lisede okuyan şairler Erdem Beyazıt, Cahit Zarifoğlu, Nuri Pakdil, Ali Kutlay, Akif İnan, Alaaddin Özdenören ile öykücü Rasim Özdenören’in yaşamlarından kesitler sunan ‘Yedi Güzel Adam"ın çekimleri başladı. Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide rol alan ve genellikle komedi dizilerinde oynayan Durul Bazan, bir idam mahkûmunu canlandırıyor.

yedi-güzel-adam.jpg

Yedi Güzel Adam Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayıp Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Kayıp Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

kayıp dizisi, kayıp dizisi konusu, kayıp dizisi senaryosu Sevgili melekler, başrollerini Aslı Enver ve Mete Horozoğlu'nun paylaştıkları Kayıp dizisi eylül ayında ekranlarda olacak. Dizinin ilk tanıtım fragmanının döndüğü şu günlerde diziyle ilgili biraz daha ayrıntılı bilgi edinebilmek için gelin hep birlikte konusuna kısaca bir göz atalım... Kemal ve eşi Leyla’nın, çocukları Kerem ve...
  2. "Firuze" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

"Firuze" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

firuze dizisi, firuze dizisi konusu, firuze dizisi mahsun kırmızıgül Sevgili melekler, bir süredir basında konu olan başrol oyuncu arayışlarının ardından kadrosunu kuran ve çekimlerine başlanan Firuze dizisi bir Mahsun Kırmızıgül yapımı. Yaklaşık 4 aydır çalışmaları süren dizinin Eylül ayında çekimlerinin başlamasının ardından yayınlanacağı Show Tv'de de tanıtımlar başladı. İşte merakla...
  3. Yedi Güzel Adam Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Yedi Güzel Adam Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

yedi güzel adam oyuncuları, yedi güzel adam oyuncu kadrosu, yedi güzel adam dizisi Sevgili melekler, TRT1'in yeni başlayacak olan dizisi Yedi Güzel Adam'ın hikayesi 1950 ve 1970’li yılların Kahramanmaraş’ında geçiyor. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Baran Akbulut, Kemal Uçar, İlker Kızmaz, Bora Cengiz, Mertcan Sevimli, Şahika Koldemir, Mert Asker, Pınar Gök, Hülya Şen,...
  4. Yedi Güzel Adam Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Yedi Güzel Adam Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

yedi güzel adam dizisi, yedi güzel adam dizisi 1.bölüm fragmanı, yedi güzel adam dizisi tanıtım fragmanı Sevgili melekler, TRT1'in yeni dizisi Yedi Güzel Adam'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Kahramanmaraş'ta aynı lisede okuyan, Türk edebiyatına damgasını vurmuş yedi önemli şairin hayat hikayelerini konu alan dizide zengin oyuncu kadrosu göze çarpıyor. Yakında yayına girecek olan dizinin...
  5. Star Tv Güzel Köylü Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Star Tv Güzel Köylü Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

güzel köylü dizisi, güzel köylü dizisi konusu, güzel köylü dizi konusu Sevgili melekler, yapımcılığını Gold Film'in yapacağı yeni dizi Güzel Köylü, Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizinin konusu hakkında henüz yeterli bir bilgi olmamasına rağmen, köyde yaşayan güzel ve alımlı bir kızın, şehirden köye gelmiş yakışıklı ve zengin bir adamla aralarında yaşadıkları komik ve duygusal bir...

Sayfayı Paylaş