gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yelda Halka adlı remiks şarkısına klip çekti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yelda halka şarkısı klibi yeni klibi halka remiks şarkısı haberleri burada arkadaşlar. Şarkısı Yelda "Halka" şarkısının remiks versiyonuna yeni klip çekmiş Melek'lerim. Yelda yeni klibi için kaykay nasıl kullanılır diye kaykay kullanma eğitimi aldı ve kaykay sürme konusunda da yeni klibi için bilgi edindi. Merakla bekliyoruz Yelda Halka klibi izlemek için :D [​IMG]

Yelda Halka adlı remiks şarkısına klip çekti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti

Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti

SON ALBÜMÜNÜN 4. KLİBİNİ ÇEKTİ FERHAT GÖÇER SATIŞ REKORLARI KIRAN ''ÇOK SEVDİM İKİMİZİ''ADLI ALBÜMÜNÜN 4. KLİP PARÇASINI ÇEKTİ. Ferhat Göçer 'Çok Sevdim İkimizi' isimli albümünün 4. video klibi 'Sen Söyle Hayat' isimli şarkısına klip çekti. Şarkının bestesi Bülent Özdemir' e, sözleri ise Aslı Zen Yentur' a ait. Murat Küçük yönetmenliğinde 16.mm film olarak çekilen klip müzik kanallarında...
  2. Ebru Gündeş Kızıl Mavi adlı şarkısına klip çekti

Ebru Gündeş Kızıl Mavi adlı şarkısına klip çekti

ebru gündeş ve eşi ebru gündeşin evi İlk klibini "Kızıl Mavi" şarkısına çeken Ebru Gündeş'e yönetmen olarak Rafet El Roman eşlik etti. "Evet" isimli albümünün ilk klibini "Kızıl Mavi" şarkısına çeken Ebru Gündeş'e yönetmen olarak Rafet El Roman eşlik etti. Gündeş klipte eşini kaybetmiş bir ev kadınını canlandırdı.Gündeş, Alman bir erkek mankenin de...
  3. Şarkıcı Yelda Halka şarkısına klip çekti

Şarkıcı Yelda Halka şarkısına klip çekti

yelda, halka, şarkısı, yeni şarkısı, yeni klibi, çiçekli elbisesi, haberleri burada arkadaşlar. Güzel şarkıcı Yelda, "Halka" isimli şarkısınıa çiçekli bir elbise ile ve çiçekler arasında çok güzel bir klip çekmiş Melek'ler:) Yelda, sadece dijital platformda satışa çıkardığı “Halka” şarkısının klibi için kamera karşısına geçti. Bir bölümü Bulgaristan sınırına yakın çiçek...
  4. Alişan 10 albümünden Figüran şarkısına yeni klip çekti

Alişan 10 albümünden Figüran şarkısına yeni klip çekti

lübnanlı amanda alişan yeni albüm, 2011 albümü, 10, albümü, figüran, şarkısı, şarkıları, klibi, klip, dahası ve tüm haberleri burada arkadaşlar Alişan "10" adlı yeni albümünün ikinci klibini "Figüran"a çekti Melek'lerim. Çekimleri Beyrut'ta gerçekleşen kilipte Alişan'a Lübnanlı model Amanda eşlik etti Melek'lerim. Alişan, yeni albümü “10”un ikinci klibini “Figüran”a...
  5. Rafet El Roman Yanımda kal şarkısına klip çekti hayranları buraya!

Rafet El Roman Yanımda kal şarkısına klip çekti hayranları buraya!

rafet el roman yanımda kal şarkısı yeni klibi haberleri burada arkadaşlar. Rafet El Roman Sevgiye Zaman Ver albümünde ki yer alan şarkılardan Yanımda Kal şarkısına Şile'de klip çekti. Klipte kadın oyuncu olarak Aşk-ı Memnu dizisinde Behlül'ün eski sevgilisini oynayan, Eda Özerkan, Rafet El Roman'a eşlik etti. Yanımdak Kal klibinin yönetmenliğinide Rafet El Roman üstlendi. Bu romantik şarkının...

Sayfayı Paylaş