gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yeliz " Krizi en iyi ben bilirim " demiş

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Krizi sizin haricinizde bu ülkede asgari ücretle yaşamaya çalışan fakir halkta bilir ama bakalım siz, neleri biliyorsunuz :) [​IMG]
    KÜRESEL KRİZDEN ETKİLENEN SANATÇILAR ARASINDA OLAN YELİZ, SAHNESİNDE İNDİRİM YAPTI VE 'EKONOMİK KRİZİ EN İYİ BEN BİLİRİM' DİYEREK HERKESİ DUYARLI OLMAYA DAVET ETTİ.

Krizde indirim yaptı

Sahnelerin beğenilen ismi Yeliz, küresel kriz için önlemlerini aldığını ve herkesin de alması gerektiğini söylüyor. İçinde bulunduğumuz ekonomik kriz durumu birçok kez kendi hayatında yaşadığını belirten Yeliz, 'Krizin ne demek olduğunu en iyi bilen insanlardan birisiyim. Sanatçı olmamın ötesinde duyarlı bir insanım. O yüzden hepimizin taşın altına elini koyması gerekiyor' diyerek sahne ücretinde çok büyük indirim yaptığını söylüyor.

Pop' dan Türk Sanat Müziği'ne, Arabesk'ten, Türkü'ye her türlü şarkıyı seslendiren Yeliz, 'Bu yıl bayii toplantıları için fiyatlar çok yüksek gelmeye başladı firmalara ve organizatörlere. Ben krizi en iyi bilen yokluğun ne demek olduğunu anlayan biri olarak sahne fiyatımda önemli indirime gittim. Menajerim Özgür Aras'la yaptığımız çalışma sonucu ekibim ve ben daha uygun ücretlere sahne alıyoruz. Ne biz zarar görüyoruz ne de karşı taraf. İki tarafta mutlu oluyor' diyor. Sanatçı arkadaşlarına da bu yola başvurmalarını söyleyen Yeliz, 'Hem kriz yüzünden eğlence sektörü durmamış ve ölmemiş oluyor. Ben bütün sanatçı arkadaşlarımın bu duyarlılığını göstermesini istiyorum' diyor.

Yeliz " Krizi en iyi ben bilirim " demiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yelken

Yelken

Yelken, rüzgâr gücünden yararlanarak geniş yüzey oluşturacak biçimde yan yana dikilen ve teknenin direğine uygun biçimde takılarak onu hareket ettiren kumaş veya şeritlerin tümü. Rüzgâr prensibi Bernoulli'nin prensibine göre rüzgâr açısının yelkenin yüzeyindeki yüküne bağlı olarak, yelkenin bir tarafında diğerinden daha fazla hava basıncı oluşur. Bu basınç farkı kaldırma gücü yaratarak...
  2. Aşk demişLer

Aşk demişLer

Gözlerim yoluna düşmüş..hiç bir şey göremiyorum senden öte... senden öte sözler duyamıyorum..aldığım nefes seninle sınırlı.. ayağıma pırangalar vurmuş odaların..çıkamıyorum eşiklerinden..bir adım ötene atamıyorum adım..hapsoldum karanlığında,kaçamıyorum.. tutsaklık demişler bunun adına..hayır bu tutsaklık değil! tutsaklık değil benim senden gidemeyişim..! başka birşey.. daha yüce. daha...
  3. Gitmem demiştin

Gitmem demiştin

Acılarıma; hayal kırıklığı eklemeyecektin, söz vermiştin, Sonbaharda yaprakları dökülen bir ağaç gibi kalmayacaktım.Yüreğime taş basıp, içimdeki hüznü yazmayacaktım.. Kara yaşlar dökülüyor şimdi göz bebeklerimden.Hayallar, bulut gibi uçuştu bak, bağrımın en tepesinden, Söyle; mutlu musun, sensin beni dipsiz okyanuslara iten,Ellerim boş, gözlerim buz, silemem seni nefesimden.. Gitmem...
  4. dönerim demiştin

dönerim demiştin

Soğuk bir sonbahar akşamıydı. Hava kararmış, yağmur başlamıştı. Düşlerimize yağmur yağıyordu ellerimizi. Gözlerin donuk bedenin halsizdi. Gizli bir el kalkış hazırlanan otobüse binmek için seni sürükler gibiydi. Sanki kalmak istiyordun. “baharda dönerim” demiştin hatırlıyor musun ?” Sakin beni unutma bekle.” Ben seni unutmadım sevgili, ben seni unutmadım. Bütün kış baharda...
  5. Ben Demiştim:)

Ben Demiştim:)

Yanlış yaptıktan sonra en çok duymak istediğimiz cümle...:zonked: Gördün mü bak söylemiştim...:cry:

Sayfayı Paylaş