gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeliz Şar "utanıyorum, ahlak sıfır" dedi Davut Güloğlu'na

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yeliz şar davut güloğlu yeliz şar wwwdavut güloqluproqcom yeliz şar, davut güloğlu, ece erken, haberleri,

Davut Güloğlu, Ece Erken ile samimi görüntülenince, Davut'un eski nişanlısı Yel Şar "utanıyorum ahlak sıfır" dedi.

İşte o haberin detayları Melek'ler

Ece Erken, “Kardeşim” dediği 12 yıllık arkadaşı Yeliz Şar’ın eski nişanlısı Davut Güloğlu’yla hakkında çıkan aşk dedikodularını birkaç aydır sürekli yalanlıyordu. Ancak geçen cumartesi Arnavutköy Balıkçısı’nda “Süper Klüp” programı tarafından çekilen samimi görüntüler, çiftin ilişkisini gözler önüne serdi. Milliyet gazetesinin haberine göre cam kenarında görüntülenen ikili şakalaşırken Güloğlu, Erken’i boynundan öptü. Çıkışta ise ikili görüntülendiklerinden habersiz olarak, “Programımızın başarısını kutladık” açıklamasını yaptı.

‘Yanağından öpmüş’

Ancak eski nişanlısı Davut Güloğlu’yla sabah programı sunmaya başlamasının hemen ardından Ece Erken’le yıllardır süren dostluğunu bitiren Yeliz Şar, izlediği görüntüler üzerine twitter sayfasına, “Şaka gibi! Hayırlı olsun, gerçekten dedikleri gibiymiş. Pes doğrusu... Rezalet utanıyorum, şuursuz, ahlak sıfır. Herkesin maskesi düşüyor” yorumunu yaptı. Ece Erken ise aynı dakikalarda Mahmut Tuncer’in evinde programı için çekim yapmış, yemek yiyordu. Erken, ortağım anlamına gelen “ortim” sözünü kullandığı Güloğlu’nun yanağından öptüğünü öne sürdü ve “Mahmut Tuncer der ki; haftaya balıkçıda Davut’u öpecekmiş. Merak edenlere; ortim yanağımdan öptü mü? Az sonra” diyerek espri yaptı.

Yeliz Şar "utanıyorum, ahlak sıfır" dedi Davut Güloğlu'na konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davut Güloğlu Yeliz Şar aşkı bitti

Davut Güloğlu Yeliz Şar aşkı bitti

davut güloğlu yeliz şar yeliz şar davut güloğlu facebook sar facebook Karadeniz’in RickyMartin’i olarak tanınan Davut Güloğlu ile oyuncu sevgilisi Yeliz Şar, yineyollarını ayırdı. Emel Müftüoğlu ile yaşadığı birliktelikten sonra aşkhayatında bir istikrar yakalayamayan Davut Güloğlu, Yeliz Şar ile güzel biruyum sağlamıştı. Ancak Davut Güloğlu’nun başı kaçamakları yüzünden başı...
  2. Yeliz Şar Ece Erken ve Davut Güloğlu çiftine çok içerledi

Yeliz Şar Ece Erken ve Davut Güloğlu çiftine çok içerledi

davut güloğlu yeliz şar yeliz şar davut güloğlu ece erken ece erken twitter yeliz şar, davut güloğlu, ece erken, haberleri burada arkadaşlar Eski kankası Ece Erken'in eski nişanlısı Davut Güloğlu ile birlikte olmasına, haliyle içerlenen Yeliz Şar, bakın neler demiş ve nasıl teselli bulmuş. İşte o haber Melek'lerim! Yeliz Şar, yakın arkadaşı Ece Erken’in eski nişanlısı Davut Güloğlu’yla...
  3. Berkan ve Yeliz Şar

Berkan ve Yeliz Şar

berkan, yeliz şar, birliktemi, berabermi, sevgilimi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Ünlüler, birlikte görüntülendiği kişilerle ya o anda hemen kopup, hızla uzaklaşıyor ya da "tanımıyorum, arkadaşım" gibi yanıtlar veriyor. Yeliz Şar ve Berkan ise bunların hiç birini yapmamış ve yeni, ayrıca bir o kadarda komik bir taktik bulmuş Melek'lerim:D Yeliz Şar ve Berkan, önceki...
  4. Tolga Güleç ve Yeliz Şar Sözlendi

Tolga Güleç ve Yeliz Şar Sözlendi

tolga güleç haberleri tolga güleç yeliz şar yeliz şar haberleri Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin ünlü oyuncularından Tolga Güleç bir süredir kendisi gibi oyuncu olan Yeliz Şar ile birlikteydi. Bu birlikteliği resmiyete dökmeye karar veren çift, geçtiğimiz gün aile arasında düzenlenen bir törenle sözlendi. Düğün yaz sonuna... Evliliğe giden yolda ilk adımı atan...
  5. Yeliz Şar ve Tolga Güleç Evlendi!

Yeliz Şar ve Tolga Güleç Evlendi!

yeliz şar tolga güleç tolga güleç haberleri yeliz şar haberleri Sevgili melekler, iki sevilen oyuncu Yeliz Şar ve Tolga Güleç bugün Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde kıyılan nikahlarıyla dünyaevine girdiler. 20 Eylül'de evlilik planları yapan çift, bu tarihi öne çekmişti.

Sayfayı Paylaş