gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Yeliz şoke olmuş! Beni tanımadılar!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

BENİ TANIMADILAR! [​IMG]

YELİZ YEŞİLMEN, SAHNE ŞOVLARINDA KULLANMAK ÜZERE KANTO ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNDE NURHAN DAMCIOĞLU TARAFINDAN TERSLENDİĞİNİ SÖYLEDİ. YEŞİLMEN, FÜSUN ÖNAL'DAN DA BEKLEMEDİĞİ BİR TEPKİ ALDIĞINI ANLATTI...

Kanaltürk'teki 'Orada Neler Oluyor' programına konuk olan Yeliz Yeşilmen, 6 yıldır kanto yaptığını ve öğrenmek için de internete başvurduğunu söyledi.

Yeşilmen, 'İnternetten Nurhan Damcıoğlu ile Huysuz Virjin'i izleyerek öğrendim. Onlardan feyz alıp, bir takım kurallarını öğrenip kendimce bir şeyler yapmaya çalıştım. Kanto çılgınlık, normal bir şey değil. Biraz deli işi. Bende de hafiften delilik olduğu için tam bana göre diye düşündüm' dedi.

Nurhan Damcıoğlu'nu tanıyan bir kişiyi araya sokarak randevu almak istediğini belirten Yeliz Yeşilmen, 'Ben kimseye öğretemem, işim gücüm var' şeklinde bir yanıt aldığını anlattı.

Yeşilmen, Damcıoğlu'nu eleştirerek 'Sonra bir baktım ben kanto yapmaya başlayınca açıklamalar yapmaya başlamış. Benim bir büyüğümdür, öncelikle saygı duyuyorum. Ben gülüyorum onu izlediğim zaman. Geçen hafta 'Sandıktan kantoyu çıkarttım, kimseye bırakmayacağım, kimseye öğretmeyeceğim' dedi. Bunlar hoş şeyler değil. Kimsenin tekelinde değil, bizim büyüklerimizin bize bir takım şeyler öğretmesi ve bayrağı devretmesi lazım. Nurhan Damcıoğlu, bayrağı devretmedi ama ben o bayrağı aldım. Valla zorla, söke söke aldım ve ileride bu bayrağı devretmek isterim' şeklinde konuştu.

Füsun Önal'ı da şarkı almak için aradığında benzer bir tepkiyle karşılaştığını ifade eden Yeşilmen 'Bir konuyla ilgili konuşmak istediğimi söyledim. 'Ben kitap yazıyorum. Anneme babama vakit ayıramıyorum' dedi. Yani 'Sen kimsin ki sana vakit ayıracağım' gibi. Araya bir sürü insanları soktum. 'Ben şarkı okutmam kimseye' demiş. Beni tanıdığından da emin değilim' açıklamasını yaptı.

Yeliz şoke olmuş! Beni tanımadılar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yelken

Yelken

Yelken, rüzgâr gücünden yararlanarak geniş yüzey oluşturacak biçimde yan yana dikilen ve teknenin direğine uygun biçimde takılarak onu hareket ettiren kumaş veya şeritlerin tümü. Rüzgâr prensibi Bernoulli'nin prensibine göre rüzgâr açısının yelkenin yüzeyindeki yüküne bağlı olarak, yelkenin bir tarafında diğerinden daha fazla hava basıncı oluşur. Bu basınç farkı kaldırma gücü yaratarak...
  2. Sarp Apak... "KAVAK YELLERİ"NE TRANSFER OLDU!

Sarp Apak... "KAVAK YELLERİ"NE TRANSFER OLDU!

Dizilerde oyuncu değişikliği reytinkleri kötü etkiliyo bakalım kavak yellerinde ne olacak. Sarp Apak, Kanal D’nin sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin yeni sezonunda izleyici karşısına çıkıyor. “Avrupa Yakası”nın Tanrıverdi’si Sarp Apak, Kanal D’nin sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin yeni sezonunda ‘Güney’ karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Apak, “Dağhan Külegeç gidiyor ama benimle...
  3. burasıda benim köşem olsun

burasıda benim köşem olsun

hepinizi beklerim meleklerim
  4. Tek koltuğum olsun benim olsun

Tek koltuğum olsun benim olsun

Şöyle cam kenarında denize karşılık bir koltuk düşünün.Üzerinde oturup denizin o eşsiz güzelliğini izlerken çayınızı yudumladığınızı ve dalgaların kıyaya vurmasında çıkan o sesi dinlediğinizi düşünün.Ya da o tek koltukta sevdiğiniz bir romanı veya sabah gazetenizi okuğunuzu düşünsenize.Yani tek koltuğun olunca üzerine oturup rahatça dinlenebileceğiniz gibi bir çok şey geliyor aklıma. Ben...
  5. Bi köşede benim olsun ..

Bi köşede benim olsun ..

Bir kaç aydır bu sitedeyim düşündüm de niye burda benim köşem yok?* Ve hemen köşe buldum kendimeee:D:D Herkesi bekliyorum başımın üstünde yeriniz var :D

Sayfayı Paylaş