gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yeliz var boş masamız yok

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

BOŞ MASA BULUNMUYOR [​IMG] YELİZ SAHNE ALDIĞI NANNA İSİMLİ MEKANI HER HAFTA TIKLIM TIKLIM DOLDURUYOR

Uzun bir süre aynı repertuarla sahne alan Yeliz, artık yepyeni repertuarıyla sevenlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

70’lı yıllardan 90’lı yıllara kadar dönemin hit olmuş pop şarkılarının yanı sıra günümüzün hit parçalarına da repertuarında yer veren sanatçı sahne aldığından beri Nanna’da boş masa bırakmıyor. Sesinin kendisine Tanrı’nın bir lütfü olduğunu söyleyen Yeliz, “Günümüzün hit şarkılarını bir de benim sesimden dinleyin. Bakalım kim daha güzel söylüyor” diyerek iddialı olduğunu dile getirdi.

Yeliz var boş masamız yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boş gebelik belirtilerim var

boş gebelik belirtilerim var

Düşükler her zaman aynı belirtilerle oluşmaz. Bazen kanama veya ağrı henüz başlamamışken teşhis edilebilen düşükler vardır. Gebelik kesesi görülmesine rağmen embriyonun gelişmemesi veya çok erken dönemde gelişmesinin durması nedeniyle görülmemesi Anembriyonik gebeliği düşündürür ve bu durum bir düşük türüdür....
  2. Evinizde boş kutu varsa değerlendirin

Evinizde boş kutu varsa değerlendirin

kayıp eşya kutusu ne işe yarar kayıp eşya kutuları kutusu modelleri Boş kutularınızı değerlendirin Evinizde kullanılmayan boş kutularınız veya kullandığınız ama hoşlanmadığınız kutular mı var? Evinizde kullanmadığınız kutuları pul, fimo, kağıt ya da kumaş gibi nesnelerle kaplayarak görünümlerini güzelleştirebilir ve yaptığınız bu işlemden dolayı ortaya çıkardığınız yeni işe yarar işlerden...
  3. Bir varmış, Bir YOKmuş!

Bir varmış, Bir YOKmuş!

bir varmış bir yokmuş diye başlar kalpleri ısıtan masallar ben varmış ben yokmuş Bir varmış Bir YOKmuş! Oku'duktan sonra kitab'ı Tam kalbimin üzerine koydum. Her zamanki gibi yine Pencereden dışarı baktım. Sabah oluyordu hem de ne sabah !... Sakız ağacı takıldı gözlerime Hey gidi asırlık sakız ağacı ! Ben sana kaç yıldır bakar da Ağaç sanırdım. Meğer bürünmüşsün de ağaç rolüne Hiç...
  4. hangi üniversitede boş kontenjan var

hangi üniversitede boş kontenjan var

uludağ üniversitesi boş kontenjan uludağ üniversitesi boş kontenjanlar kontenjanları ek kontenjan ek kontenjanlar öss yerleştirme sonuçlarına göre birçok üniversitede kontenjanlar doldu.... ÖSYM, 2009-ÖSS yerleştirme sonuçlarına göre boş kalan üniversite kontenjanlarını internet sitesinde yayımladı. Buna göre, üniversitelerin 26 bin 643'ü lisans ve 61 bin 959'u önlisans programları olmak...
  5. Var misin, Yok musun?

Var misin, Yok musun?

Yurdum insani bazen degil nerdeyse herzaman cok komik olur :) Birazdan asagida gazete haberindeki beyfendi cocuklariyla iddaya girdikten sonra naptigina bakin bi.

Sayfayı Paylaş