gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Yeliz Yeşilmen Nurhan Damcıoğlu'nu kızdıracak

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ürkiye'ye Nurhan Damcıoğlu'nun tanıtıp sevdirdiği kantoya şimdi de Yeliz Yeşilmen merak saldı. [​IMG] Kantonun yeni yüzü olacağını iddia eden Yeşilmen, "Ramazan ayı boyunca pek çok sahnede halkla buluşacak, onlara kanto şarkıları söyleyeceğim. Bunun için 20 farklı kostüm hazırlattım" dedi.Yeşilmen, kendisine destek vermediği gerekçesiyle Nurhan Damcıoğlu'nu da eleştirdi: "Nurhan Hanım'dan ders almak istedim, ama bana yardımcı olmadı. O bu mesleğin kendisine kalmasını istiyor, ben ise bayrağı devralacağım. Kantoya olan merakım ve hırsım beni yeterince kamçılıyor."

habertürk

habertürk

Yeliz Yeşilmen Nurhan Damcıoğlu'nu kızdıracak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yelken

Yelken

Yelken, rüzgâr gücünden yararlanarak geniş yüzey oluşturacak biçimde yan yana dikilen ve teknenin direğine uygun biçimde takılarak onu hareket ettiren kumaş veya şeritlerin tümü. Rüzgâr prensibi Bernoulli'nin prensibine göre rüzgâr açısının yelkenin yüzeyindeki yüküne bağlı olarak, yelkenin bir tarafında diğerinden daha fazla hava basıncı oluşur. Bu basınç farkı kaldırma gücü yaratarak...
  2. YELİZ Yeşilmen 5 aylık hamile

YELİZ Yeşilmen 5 aylık hamile

yeliz yeşilmen bebeği yeliz yeşilmenin bebeği 5 aylık hamile kadın resmi Allah tamamına erdirsin... YELİZ Yeşilmen, yedi yıldır birlikte olduğu işadamı Uğur Akbaş’tan bebek beklediğini açıkladı. Beş aylık hamile olduğunu söyleyen Yeşilmen, “Cinsiyeti kız. Ona Esina adını vereceğiz. Odasını bile şimdiden hazırladık. Çocukları çok seviyorum ve şimdi annelik heyecanı yaşadığım için çok...
  3. Yeliz yeşilmen evlendi

Yeliz yeşilmen evlendi

Allah bir yastıkta kocatsin...İnşallah uzun süreli bir evlilik olur :) ŞARKICI YELİZ YEŞİLMEN, UZUN SÜREDİR BİRLİKTE OLDUĞU İŞ ADAMI ALİ UĞUR AKBAŞ İLE DÜNYA EVİNE GİRDİ. Yeşilmen ve Akbaş, Adana HiltonSA'daki düğün törenine Mehter Takımı eşliğinde geldi. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak tarafından kıyılan nikahta, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı ile Ceyhan Belediye...
  4. Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak!

Demet Akalın tezgahtarları kızdıracak!

demet akalın, hande yener, demet akalın hande yener kavgası, demet akalın hande yener, hande yener demet akalın kavgası, hande yener demet akalın Demet Akalın ve Hande Yener'in arası yıllardır hep soğuktur ki, bunu magazin haberlerinden de biliyoruz. Zira Sevgili Demet, Hande Yener'e laf atmış, atmasına ama bu laf umarım tezgahtarları kızdırmaz Melek'lerim. Çünkü Demet, Hande'ye "ben...
  5. Yeliz Yeşilmen hayatı

Yeliz Yeşilmen hayatı

yeliz yeşilmen kaç yaşında yeliz yeşilmen hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, aslen nereli, nereli ,kaç yaşında, yaşı, resimleri, Modellik ve dizi oyunculuğu yapan ünlü isimlerden biri Yeliz Yeşilmen hakkında merak ettiğiniz her bilgiyi bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Yeliz Yeşilmen (d.17 Aralık 1978,Adana) Türk model ve...

Sayfayı Paylaş