gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Yemek diyaloglari

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

bu ne +limolu Jöle -ben saçıma bile cöle sürmüyorum, neden yiyeyim ki
    +af buyrun tabağınızı değiştireyim,vücudunuza ne sürüyordunuz ondan getireyim size

-eneee limon var la bunun içinde benim limona alerjim var
    - salça da varmış,salçaya da alerjim
    -tabağın içinde gördüğüm diğer şey soğan mı,olmadı olmadı soğana da alerjim var
    -bi de bu yemekte su mu kullandınız,suya da alerjim var.
    -- .....

-olmadı nahide hanım,sofra düzeninden kaldınız.şu salata şu çorabaya da hiç yakışmamış ayrıca.pilavınız da kuru,ben sebze yemem,o ne o et mi,ıyyy.
    ---osman tokadı yiycen ama evladım az sonra yarışma biteli 1 ay oluyo,kaybettin kabullen artık bunu evladım
    -tatlınız çok tatlı olmuş,beyenmedim ama niye ya

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yemek diyaloglari
    bu ne
    +limolu Jöle
    -ben saçıma bile cöle sürmüyorum, neden yiyeyim ki
    +af buyrun tabağınızı değiştireyim,vücudunuza ne sürüyordunuz ondan getireyim size
    :haha::haha:

Yemek diyaloglari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fİdye Dİyaloglari

Fİdye Dİyaloglari

-Alo, çocugun elimizde -Eee napiyim -Hani fidye falan diyodum -Yok öle bisey -Alo, çocugun elimizde -Yanlis numara -Pardon -Alo bayan, çocugun elimizde -Ah yavrum geceleri üstü açik yatar o bi zahmet kapativerin üstünü, bide terlemesin çabuk hasta olur... -Ya abla bi git ya -Alo, çocugun elimizde -Dur o zman digerinide gönderiyorum -Yok yok merak etmeyin die aradik biz -Alo, çocugun elimizde...
  2. cocukLarLa diyaLog.....

cocukLarLa diyaLog.....

................................................................................................ ilkokul 2deki cocugun her delikanli gibi asIk oldugu bir kiz vardir ve aile efradi klasIk bir paranoya olarak cocugun uzerine gitmektedir... dayi: ekrem.. ekrem:efendim dayicim dayi:beyza napiyo? ekrem: iyi i$te napsin.. dayi: sen a$iksin di mi ona..? ekrem: uffff..bi gidin basimdan.. cocuk...
  3. Meleklermekanı Diyalogları :)

Meleklermekanı Diyalogları :)

Yer İzmir, hava çok sıcak.. Arkadan şeker melek bağırıyor, "Şöfer bey! Klimayı açar mısınız, hava çok sıcak oldu!"... Pala bıyıklı şöför, dikiz aynasından şöyle bir bakıyor ve.... otomatik kapıyı açıp açıp kapıyor.. Rüyamın kafası belli ki karışık, "Şöför bey, mükemmel (müsait demek istiyor herhal) bir yerde inebilir miyim?", dolmuşcu, sağa çekiyor, "Buyrun, size...
  4. yemekteyiz diyalogları

yemekteyiz diyalogları

yemekteyiz komik sözler yemekteyiz diyalogları komik diyaloglar bu ne +limolu Jöle -ben saçıma bile cöle sürmüyorum, neden yiyeyim ki +af buyrun tabağınızı değiştireyim,vücudunuza ne sürüyordunuz ondan getireyim size -eneee limon var la bunun içinde benim limona alerjim var - salça da varmış,salçaya da alerjim -tabağın içinde gördüğüm diğer şey soğan mı,olmadı olmadı soğana da alerjim var...
  5. Tabu Diyalogları

Tabu Diyalogları

tabu oyunu tabu oyun Tabu çoğumuzun sevdiği zevkli bir oyundur.İki grup belirlenir ve bir anlatıcı seçilir.Belli bir süre içerisinde tabu kağıtlarının arkasında bulunan kelime anlatılmaya başlanır.Tabi anlatırkende söylememesi gereken bazı yasak kelimelerde tabu kağıdında yazılı bulunmaktadır.Karşı takımdan seçilen hakem bu yasakları kontrol eder.Ve bu şekilde oynanan zevkli ve eğlenceli bir...

Sayfayı Paylaş