yemek gifleri

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye

yemek gifleri hareketli yemek gifleri gif [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye

Bunları görünce karnım acıktı :D artı tatlı krizim gelmeye başladı... tutmayın beniiiiii........... Teşekkkürler gülcüm

yemek gifleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Birisiyle beraber yemek yemek

Rüyada ölüyle beraber yemek, borca isaret eder. Yabanci birisiyle yemek yemek, o yabancidan elde edecegi hayra cin ve seytanlarla beraber yemek yemek de serli kimselerle beraber düsüp kalkmaya isaret eder.
  2. Doktor Gifleri - Hemşire Gifleri - Hasta Gifleri

doktor gifleri hasta gifleri hemşire hastalık hasta gif
  3. Asi Gifleri[aktif] Asi Dizisi Gifleri

asi gifleri dizi gifleri Asi sevenler bu gifler sizin için.... ++ ++++ ++
  4. Oruçlu birinin karşısında yemek yemek küfürmüdür?

oruçlunun karşısında yemek yemek oruçlunun karşısında oruclunun yanında yanında yaninda Oruçlu bir kimsenin karşısında yemek yemek günahmıdır küfürmüdür işte cevabı Küfür değildir. Oruç tutmamak büyük günahtır. Ve bunu teşhir etmek de ayrıca büyük günahtır. Ameller imandan parça değildir. Yani bir ibadeti yapmayan kâfir olmaz, inanmayan, beğenmeyen kâfir olur. Bu konuda farklı görüşler varsa...
  5. rüyada kocasının elinden yemek yemek ne demek

arkadaşlarım ben nrüyamda kocamın elinden yemek yiyordum bu rüyayı bana açıklayacak ve anlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
  6. Bengü İle Sevgililer Gününde Yemek Yemek İster misiniz?

Bu konu; Bengü İle Sevgililer Gününde Yemek haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Sevgililer Günü yaklaşıyor ve bir sevgiliniz yoksa ben ne yapacağım diye dert etmeyin. Bakın Bengü o güne özel iki hayranıyla yemek yiyecekmiş. Siz de katılın, belki şans size güler :) Sevgililer Günü için Twitter üzerinden çağrıda bulunan Bengü, 14 Şubat’ta bir kız, bir de erkek...
  7. Aşırı Sıcak Yemek, Yemek Borusu Kanserine Yol Açıyor!

aşırı sıcak yemek, yemek borusu kanseri, sıcak yemenin zararları Sevgili melekler, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdullah Erdoğan, aşırı sıcak yemenin yemek borusu kanserine sebep olabileceğini, yemek borusu kanseriyle beslenme ve yemeğin pişme şeklinin son derece ilintili olduğunu söyledi. Prof. Dr. Abdullah Erdoğan, gizli seyreden...
  8. Burak Özçivit'le Başbaşa Bir Yemek Yemek İster misiniz?

burak özçivitle başbaşa yemek, burak özçivit, burak özçivit haberleri Sevgili melekler, Burak Özçivit hayranı meleklerimize müthiş bir haberimiz var. Clear reklam filminde oynayan Burak Özçivit http://www.buraklabasbasa.com/ adresinden sorulan sorulara verdiğiniz yanıtlara göre sizleri oyluyor ve en beğendiği cevapları veren bir kişiyle yemek yemeyi kabul ediyor. Clear'ın yeni internet...
  9. Gece Yemek Yemek Kilo Yapıyor mu?

gece yemek, gece öğünü, gece yemek yemek Sevgili melekler, diyet yapanlar ya da yapmaya başlayanlar için unuutlmaz kurallardan birisi akşam bir vakitten sonra yemek yenmemesi gerekliliğidir. Genel geçer bir kural olan gece yemelerinden hep kaçmışızdır ve genelde akşam 6-7den sonra birşey yenmez ve geç vakitte de acıkılır. Bu konuda açıklamalar yapan Dr. Fevzi Özgönül, gece yemek yemenin...

Sayfayı Paylaş