yemek masası nasıl hazırlanır?resimli anlatım

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

masa düzeni resimli sofra düzeni resimli yemek masası nasıl hazırlanır masa anlatım yemek masası son günlerde popiler olan yemekteyiz programında sürekli olay olan konu yemek masası düzeni:D:D evett hanginiz çatalın bıçağın kaşığın yada tatlı çatalı tatlı bıçağı vs vs ne nereye konur bilen varmı? :D:D valla ben neresi denk gelse oraya koyarım diyenlerdenseniz sakın haa sonra puan kırarım :D:D

işte size en doğru olan yemek masa düzeni :):

2. 1melek

1melek Üye

Paylaşım için teşekkürler yarışmaya katılmam ama bu bilgiler gerekli olabilir.

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye

oyy oyy yimekteyik geldi aklıma:D

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye

emeğine sağlıkkkkkkkkk.........

5. zübeyde eylül

zübeyde eylül Yeni Üye

çok şık durabiliyor bu düzen ama yha masa küçükse o zaman nolcak :D

6. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye

wayyy özel misafirim gelirse hemen melekler mekanını açıp buraoy abakcam çünkü aklımda kalmaz bu :D:D:D
    aslında yemekteyie katılıp bu taktiği yapmak lazım hem reklamda olur :D

7. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye

Aman çatal surda şu burda derken masa çookkk soğuk oluyor .. önemli olan muhabbet olsun yemekler güzel olsun... ohh ohhh :) karnım acıktıııı...

yemek masası nasıl hazırlanır?resimli anlatım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yemek masası

standart yemek masası yüksekliği yemek masası yüksekliği standart masa masa ideal
  2. Yemek masası dizaynı nasıl olmalıdır?

bu konu;yemek masası düzeni,yemek masası nasıl düzenlenmelidir hakkında bilgi vermektedir. Sevgili hanımlar,son günlerde televizyon programlarından biri olan yemekteyiz de ,yarışmacıların çoğunun yemek masası düzeni ile ilgili sık eleştirildiklerini görmüşsünüzdür. Bana göre yemek masasının düzeni ,bir görgü ;ayrıca da misafire gösterilen saygının işaretidir.Sizinde yakın zamanlarda yemeğe...
  3. misafire kahvaltı masası nasıl hazırlanır neler yapılır

2 gün sonra kahvaltıya arkadaşlarım gelecek ve bu benim ilk kahvaltı davetim.Neler yapsam acaba? Nasıl hazırlasam kahvaltı masasını? Tecrübelilerden yardım istiyorum...
  4. Ahşap Yemek Masası İçin Sandalye Nasıl Seçilir?

Bu konu; Ahşap Yemek Masası İçin Sandalye Nasıl Seçilir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yemek odası takımı alırken doğal olarak mobilya mağazasının taklım olarak ayarladığı sandalyeleri de satın alırsınız, bu sebeple de sandalye seçmek gibi bir probleminiz olmaz. Ancak eğer masa ve sandalyeleri özel olarak yaptıracaksanız ya da sandalye seçebilme alternatifiniz varsa bu...
  5. 2015 yılbaşı masası nasıl hazırlanır?

yenil yıl sofrası,yenil yıl sofra düzeni,yıl başı gecesi sofra düzenleme,yılbaşı gecesi için sofra düzeni nasıl olmalı,yıl başı gecesi masa düzenleme hakkında bilgiler Yılbaşını evde ailenizyada dostlarınızla keyifli bir masada geçirmek isteyenler masa düzeni hakkında bir fikriniz yoksa yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.Yeni bir yıla girerken sofranız size ve misafirlerinize...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yemek masası düzenleme

,
  2. nisan misafir masasi nasil hazirlanir