gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Eğer ayrı bir yemek odanız varsa tabi ki dekoru kendine has olmalı. Ama ayrı bir yemek odanız yoksa ve salonunuzun bir köşesini yemek bölümü olarak kullanıyorsanız o zaman da salonunuzun dekoruyla uyumlu olmalı. İşte sizler için bir kaç yemek oda dekor örneği meleklerim... [​IMG]

2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    hepsi çok güzel yüreğine sağlık hayalim

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ellerine sağlıkk canımm çoook güzeelerr

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
  5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yatak odanızı uyumak veya giyinmek için düşünmeyin.Bu oda evimizin en özel odasıdır.Dekore ederken bunu göz ardı etmeyin.Yatak başlıklarından yatak örtüsüne, duvar kağıdı renginden aydınlatmaya her bir detay ayrı bir önem taşıyor aslında. Renk seçimi yaparken de renklerin ne anlam ifade ettiğini bilmeniz daha doğru bir seçim yapmanıza yardımcı olur. Renklerin Anlamları: Yeşil: Rahatlık ve...
  2. Yemek odası dekorasyonu

Yemek odası dekorasyonu

Yemek odası modelleri 2012 Yemek masası modelleri misafir yemek masam salonda duruyor. Fazladan bir odam olsa oraya koyar yemek odası yapardım:) Bende herşeye bir oda istiyorum. 40 odalı bir ev ancak yetecek bana sanırım:) Bu aralar banklı yemek masaları çok moda. Bende yemek masamızı alırken bir tarafı banklı olsun istedim ama annem aldırmadı:) Sandalyelerimi de beğeniyorum ama aklım genede...
  3. koltuklu yemek odası dekorasyonu

koltuklu yemek odası dekorasyonu

koltuklu yemek masası yemek masası dekorasyonu Mor mavi dekorason örneği ile karşınızdayız. Mor yemek köşesi gerçekten şık duruyor. Yemek bölümü paravan ile ayrılmış. sizde yrı bir yemek odası istiyorsanz paravanla ayırma fikrini kullanabilirsiniz.
  4. Yemek odası içim modern dekorasyon

Yemek odası içim modern dekorasyon

yemek odası nasıl dizayn edilmeli,yemek odası dekoru nasıl olmalı,yemek odası dekorasyonu nasıl yapılır,en şık yemek odası dekorasyon modelleri Eğer ferah, renkli, aydınlık bir salonunuz, odanız olsun istiyorsanız renkleri iyi kullanmalısınız. Her rengin bir dili var ve her rengin diğer renkler ile yakaladığı bir uyumu.Açık renk duvarlarınız varsa, desenli bir halı ya da çarpıcı renkte bir...
  5. Alaçatı Yemek Odası Takımıyla Yemek Odası Dekorasyonu

Alaçatı Yemek Odası Takımıyla Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odası dekorasyon değişiminizde Alfemo mağaza ziyaretinde bulunmaya ne dersiniz? Mağaza ziyaretiniz esnasında alaçatı yemek odası takımını inceleyip evinizde yeni dekor değişimleri için harekete geçebilirsiniz. 5990,40 TL ile sahip olabileceğiniz alaçatı yemek odası country tarzını sevenler için ideal bir tercih olacaktır. Lazer işçilikle yapılmış takıma ait porselen kulplar tasarımı...

Sayfayı Paylaş