gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yemek takımı ne alsam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

nişanlı bir genç kızım malum çeyiz hazırlığı yapıyorum uzun ömürlü kaliteli ve sağlam olacak şekilde yemek takımı ayrıca çatal bıçak takımı almak istiyorum kullanan kişilerin tavsiyelerini bekliyorum hangi markaları tercih edebilirim

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ben Karaca nın yemek takımı ve çatal bıçak takımını kullanıyorum bende bayağı bir araştırmıştım almadan önce ama Karaca nın şöyle bir avantajı var eğer tabağınızdan biri kırıldığında bunu aldığınız yere götürüyorsunuz ve size yenisini veriyorlar bana ürünlerinin her türlü kırılma ve soruna karşı sigortalı olduğunu söylediler marka olarak da kaliteli bir marka ve ürün modelleri bayağı geniş her zevke göre modelleri bulmanız mümkün...

3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    çatal bıçak kesinlikle jumbo yemek takımı için bernardo diyorum çok memnun kalırsın

4. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    bende karacanın yemek takımı ve çatal bıçak takımı kullanıyorum.biraz pahalı bir ürün ama değer.o kadar şık oluyorki masam misafirler geldiğinde.inan çevremde kimse benim gibi bir masa hazırlayamıyor.bu konuda tekim yani :) sende bence böyle yap :)

MaWiM bunu beğendi.
  5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ben karacaninkini aldim Tüm porselen takimin karacanin catal bicakta karacanin. En güzelide garantisi var, kirilirsa fisi ile götür yenisini veriyorlar. Ben cok memunum tavsiye ederim canim alacaksan karaca al.

yemek takımı ne alsam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. altın takı setleri

altın takı setleri

su yolu set altın takı setleri su yolu takı seti altın set seti fiyatları Altın Takı Setleri
  2. yemek keyfi bu takımlarla

yemek keyfi bu takımlarla

sofralarınızın şıklıgını arttırmak için neler yapabilirsiniz :hıms: öncelikle güzell yemekler tabi bu sizin el becerinize kalmış :yemek: sonrası da sofra şıklıgı bunun için de tabak çanak modasını bir gözden geçirelim bakalım neler varmışş işte sofranızı tamamlayacak takımlar............
  3. altın takı resimleri

altın takı resimleri

altın çeşitleri altın takı resimleri takı çeşitleri künye künye altın sevenlere altın bilezik ve küpe resimleri :):) yastık altıcılar tamamen size özel:dil:
  4. ALtın takı modeLLeri....

ALtın takı modeLLeri....

ALtın takıLarı seven meLekLerim sizLer için seçtiğim modeLLeri umarım beğenirsiniz... İLginçLer ama bence çok hoşLar ....:)
  5. 2012 altın takı modelleri

2012 altın takı modelleri

2012 altın takı modelleri modası trendleri setleri burada arkadaşlar. Altın fiyatlarıının bir inip çıktığı şu günlerde, her ne kadar altınların yanına yaklaşılmıyor olsada evlilik öncesi mecburi altın olacak arkadaşlarımıza, yılın en güzel altın takı modelleri trendlerini sunuyoruz arkadaşlar. 2011 altın takı modelleri trendlerinden farklı ve çok şık olan 2012 altın takı modelleri cidden de...

Sayfayı Paylaş