gebe
  1. redflower

redflower Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yemek tarifi yarışması

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında redflower tarafından paylaşıldı.

kızlar yemek tarifi yarışması gördüm facebookta nutrismart diye bi sayfada. dengeli sağlıklı yemek tarifi yolluyoruz sonra birinciye 1 aylık bedava diyetisyen var:) diyetisyen dedim mi kaçırmam tabi :))
    burdan bakılıyor. valla ben akşam yolluyorum tarifimi sebzeli mebzeli :))

Nutrismart Becerikli Kadın / Bekar Erkek Dengeli Yemek Tarifi Yarışması! | Facebook

Yemek tarifi yarışması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aksaray'dan Yemek Tarifleri

Aksaray'dan Yemek Tarifleri

aksaray yemekleri aksaraya ait yemekler aksarayın yemekleri aksaraya ait yemek tarifleri aksaray yöresine yemekler Bamya Çorbası Malzemeler: 250 gr. bamya, 200 gr. et, 1 adet soğan, 1 domates, 1 yemek kaşığı salça, 1 limon Hazırlanışı: Bamya sıcak suda 15 dakika kaynatılarak, limon tuzlu su ile haşlanır. Tencere içine yağ ile bir adet soğan ve et ilave edilerek soğan kızarıncaya kadar...
  2. Ağrı'dan Yemek Tarifleri

Ağrı'dan Yemek Tarifleri

oğlak eti yemekleri oğlak eti nasıl pişirilir yemek tarifleri yemekleri fırında tarifi Gosteberg Buğulama Malzemeler: Genç kuzu veya oğlak eti Tereyağı Salça Gosteberg adı verilen dağ otu Hazırlanışı: Genç kuzu veya oğlak kesilip yüzüldükten sonra ayıklanıp doğranır. Tereyağı ve salça ile yoğrulur. Üzerine gosteberg otu ince kıyılarak serpilir. Tüm bu karışım aynı hayvanın postu içerisine...
  3. yemek tarifi

yemek tarifi

http://www.youtube.com/watch?v=p3cJk6ChPkY
  4. En Güzel Resimli Yemek Yarışması

En Güzel Resimli Yemek Yarışması

yemek yarışmaları Sevgili melekler; şimdi size yeni yarışmamızdan bahsedicem yeni yarışmamız çok kolay en güzel yaptığınız yemeğin resmini çekip bize yollayacaksınız ve herzaman olduğu gibi yine üyelerimizin oylarıyla birinciye belirleyeceğiz... Yarışmamız 24.11.2010 tarihinde başlayacak ve 31.12.2010 tarihinde sona erecektir... Yarışmamızın birincisine 5.000 rep Yarışmamızın ikincisine...
  5. Kolay Aparatif Yemek Tarifleri

Kolay Aparatif Yemek Tarifleri

Kolay Aparatif Yemek Tarifleri istiyorum aparatif yemeklere bayılıyorum birde çeşitlerimi arttırsam tam olacak :)

Sayfayı Paylaş