gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yemek tuzlu olur tuzu kaçarsa ne yapmalı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kocişime yemek yaptım ve kontrol ettiğimde yani yemek piştikten sonra baktığımda baya bi tuzlu olduğunu gördüm yaa :::S acaba yemeğin tuzunu alabilecek önerileriniz nelerdir melekler. O kadarda özendim yapmak için. bu arada yemek sulu bi yemek arkadaşlarım lütfen yardımcı olun.

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Misafirimiz;

Sorunuzun cevabina istinaden asagidaki linkimize tiklayip bilgi alabilirsiniz

http://www.meleklermekani.com/mutfa...yemek-tuzlu-olursa-ne-yapilir.html#post723005

Yemek tuzlu olur tuzu kaçarsa ne yapmalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuz Yemek Yemiyor Ne Yapmalısınız?

Çocuğunuz Yemek Yemiyor Ne Yapmalısınız?

oğlum yemek yemiyor bebeğim ağzını açmıyor bebeğim yemeğini ağzında tutuyor yemeği ağzında tutuyor Yemek saatleri yaklaştıkça sıkıntılarım başlıyor.” “Diğer çocuklar ne güzel yiyor, bir de benimkine bak.” “Bütün gün ağzına bir lokma yemek koymadı.” “Başkaları ne güzel yediriyor, bana gelince ağzını açmıyor.” “Evde her yemek saati bağırıp, çağırmaktan bıktım.” Bu cümleleri uzatmak...
  2. ben ve utku evden kaçarsa neler olur=)

ben ve utku evden kaçarsa neler olur=)

gene ben geldim şimdi ben 5 yaşındayım utku 7 yaşındaydı biz annemizden çikolata istedik almadı agladık almadı sızladık insafsızlar almıyor birde bize birer tane çarptılar zırlamayın diye bizde küstük evden kaçmaya karar verdik..daha bu yaştaallah sonumuzu hayır etsin neyse şimdi bir filimde izlemiştik evden kaçanlar bir tanede mektup bırakıyorlar bizde yazalık dedik ama mektubumuza bakın bak...
  3. Sağlık için yemeğe tuz ne zaman atılmalıdır?

Sağlık için yemeğe tuz ne zaman atılmalıdır?

Sağlık için yemeğe tuz atma, ne zaman tuz atmalıyız, yemeğe tuz atma zamanı hakkında detaylı bilgi alalım. Herşeyin başı sağlık melekler. Bunun içinde yemekleri yaparken artı bir özen ve dikkat gerektiriyor. Yaptığımız yemeklere ne zaman tuz atıyoruz peki?. Bunun cevabını uzmanlardan alalım. Sağlık açısından faydaları nedeniyle iyotlu tuz kullanımını öneren uzmanlar, içeriğindeki...
  4. Yemek tuzlu olursa ne yapılır?

Yemek tuzlu olursa ne yapılır?

yemek, tuzlu olursa, tuzlu yemek, patates, ne yaoilir konulari burada melekler Sevgili Melekler; Mutfak icin pratik onerilerden biri daha ; Yemeğin tuzu fazla kaçtıysa endişelenmeyin. Tuzunu hafifletmenin pratik bir yolu var. Yemeğin içine bir kaç tane patates doğrayıp attığınızda yemeğin fazla tuzunu alacaktır.
  5. Yemeklerden Sonra Ne Yapmalıyız?

Yemeklerden Sonra Ne Yapmalıyız?

yemekten sonra dua, sofra duasi, sofra duasi kisa Meleklerim hergün cesit cesit yemeklerimizi yedikten sonra ooooh diyoruz cok güzeldi.... öyle deyilmi? Peki kendimizi böyle hissettigimizde ne kadar sükür ediyoruz? .... Evet cok az... Aslinda o kadar cok kisa ve faydali dualar varki, yemekten sonra yapmamiz icin. Rabbimize sükürlerimizi sunup, günahlarimizdan arinmamiz icin.... Iste...

Sayfayı Paylaş