gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

yemek yapma dersi

Konu, 'Karikatürler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yemek yapma dersi
    heheheeeeeeeee..emegıne saglık

yemek yapma dersi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel yemek yapmanın 25 püf noktası!

Güzel yemek yapmanın 25 püf noktası!

mantar pişirmenin püf noktası mantar pişirmenin püf noktaları lezzetli yemek yapmanın noktaları börek yapmanın güzel yemek 25 noktası Ne yemek pişiricem?" bir dert...Ev hanımı iseniz her gün ne yemek pişireceğinizi düşünmekten sıkılmış olabilirsiniz veya evde farklı yaş gruplarından bireyler varsa ve hepsinin özel istekleri varsa işiniz zor. Organize olmak iyi Mutfağınızda sağlıklı...
  2. yemek yapmasını bilmeyen kız tripleri

yemek yapmasını bilmeyen kız tripleri

kendisine yemek yaptırarak ezemeyeceğinizi ispatlamaya çalışan kızların yaptığı triplerdir... akılları sıra ben hanım hanımcık oturdum,el bebek gül bebek büyüdüm mesajı vermek isterler... bilip de bilmeme tekniğini uygulayan uyanık kızların tripleri... cocuk yapmasini da bilmem diyen kızdır. ya uzak durulacak ya da ikisi de öğretilecektir... iş kadınıyım, yani o kadar üniversite okul...
  3. Erkekler yemek yapmaya kalkarsa =)=)

Erkekler yemek yapmaya kalkarsa =)=)

of of gidip aksam yemegini hazirlayim olmaz hayatim bugun ben hazirlayacagim aksam yemegini sen gel otur YEMEKTEYIZ programini izle ohhh hazir yemek gelecek CAnım Kocam Benim hahaha veeeeee yemek hazir Afiyet Olsun Hayatım veee iste guzel bir aksamin ve hazir yemegin sonu . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Ah Kamil Ah Boyun Posun...
  4. iyi yemek yapmanın 10 yolu

iyi yemek yapmanın 10 yolu

yemek yapmak birçokları için bir tutku hatta başlıca bir hobidir Yılların tecrübeli aşçıları yemek yapmanızı kolaylaştıracak ve daha iyi yemek yapmanızı sağlayacak bir takım ipuçlarına sahip. Eğer bu yolları takip ederseniz yemek yapma yeteneğinizi inanılmaz bir şekilde geliştirebilirsiniz. . 1. MIKRODALGA FIRININIZDAN KURTULUN Mikrodalga fırınlar sadece bir şey için iyidir: donmuş...
  5. Etli Hafif Yemekler yapmam lazım

Etli Hafif Yemekler yapmam lazım

Kızlar Arabistan dan misafirlerim geliyor perşembe günü ve onların et düşkünlüğü çok fazla bu sıcaklarda da et biraz ağır kaçıyor Türk mutfağı adına sizden Etli Hafif Yemekler konusunda bir kaç menü ve tarif rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş