gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

yemek yapmasını bilmeyen kız tripleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

kendisine yemek yaptırarak ezemeyeceğinizi ispatlamaya çalışan kızların yaptığı triplerdir...
    akılları sıra ben hanım hanımcık oturdum,el bebek gül bebek büyüdüm mesajı vermek isterler... [​IMG][​IMG]

bilip de bilmeme tekniğini uygulayan uyanık kızların tripleri...

cocuk yapmasini da bilmem diyen kızdır. ya uzak durulacak ya da ikisi de öğretilecektir...[​IMG]

iş kadınıyım, yani o kadar üniversite okul master, olmaz bir yemeğe bastır diyen kız tipidir. kendisi, amerikan dizisi izleyip, andrea bocelli dinleyip sosyetik olduğunu zanneden, toplumdan kendini üstün gören ancak bi b... olamamış kızd tripidir...

eşitlik, feministlik şu bu tripleriyle aklı çelinmiş kadın tripidr...

cadde kızlarıdır bunlar, avrupal takılrlar, erkek kısmısına ev işi yaptırmayı modernleşme sanarlar, örfünü adetini de bilmez bunlar. nedir ki yemek yapmak, hepsi aynı sırada pişiyor, sen ne pişirirsen pişir önce soğan salça...
    dünyada sevdiklerine yemek yapmaktan daha keyifli bir şey var mıdır be...
    ister beyine olsun ister annene babana, en başta da kendine... [​IMG]

alıntıdır...

yemek yapmasını bilmeyen kız tripleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tribün

Tribün

Rüyasında tribünden birşeyler seyreden başkalarının işine karışmayacak ve huzurlu bir devre geçirecek demektir.
  2. Erkekler yemek yapmaya kalkarsa =)=)

Erkekler yemek yapmaya kalkarsa =)=)

of of gidip aksam yemegini hazirlayim olmaz hayatim bugun ben hazirlayacagim aksam yemegini sen gel otur YEMEKTEYIZ programini izle ohhh hazir yemek gelecek CAnım Kocam Benim hahaha veeeeee yemek hazir Afiyet Olsun Hayatım veee iste guzel bir aksamin ve hazir yemegin sonu . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Ah Kamil Ah Boyun Posun...
  3. Fransız Manikürü Nasıl Yapılır kızlar bilmeyen gelsin

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır kızlar bilmeyen gelsin

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır manikür nedir nasıl yapılır fransız manikürü fransız manikürü yapılışı hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Evde Kendi Frechinizi kendiniz mi yapıyorsunuz? Evde ben kendi frenchimi yapamıyorum diyen meleklerimiz üzülmeyin artık sizde kuaföre gitmeden kendi frenchinizi yapabilirsiniz. Aman Asi Nasıl yapalım diyor gibisiz :D:D Formumuzda bulunan Evde...
  4. kız bebek yapmanın yolu

kız bebek yapmanın yolu

Kız bebek istiyorum bunu yapmanın bir yolu var mı arkadaşlarım teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş