gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yemekten önce bismillah ilahi sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yemekten önce bismillah ilahi sözleri diye bir ilahi olacaktı arkadaşlarım. Bu ilahinin benimle sözlerini paylaşırsanız allah sizden razı gelsin sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yemekten önce bismillah ilahi sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bismillah

bismillah

İşe Başlamadan Önce.................İNŞAALLAH İşe Başlarken...........................BİSMİLLAH Şaşırırsak................................ALLAH ALLAH Kendimize Güvenirsek..................EVVELALLAH Azmedersek.............................ALİMALLAH İşten Vazgeçersek......................EYVALLAH Sonuna Kadar Gitmek İstersek...........YA ALLAH Taahhüt Edersek........................VALLAH BİLLAH...
  2. ''Yemekten Önce Bismillah '' İlahisinin Sözleri

''Yemekten Önce Bismillah '' İlahisinin Sözleri

yemekten önce bismillah ilahisi sözleri nedir nasıldır dizeleri ile ilgili bilgiler burada melekler Bildiğiniz üzere ilahiler,Allah'a olan aşkı anlatmak,O'nu övmek,en büyük aşkın O'na olduğunu anlatmak amacıyla yazılmış makamlı halk edebiyatı nazım şeklidir.Daha önce sizlerle ''Rabbim Allah Diyeceğim'' ve ''571'de Bir Güneş Doğdu'' gibi pek çok ilahi sözleri paylaşmıştık.Şimdi de ''Yemekten...
  3. İlahi Sözleri

İlahi Sözleri

İlahi Sözleri de paylaşır mısınız rica etsem sitenizde? Paylaşımınız için şimdiden çok sağolun arkadaşlar.
  4. En güzel İlahi Sözleri

En güzel İlahi Sözleri

En güzel İlahi Sözleri İlahilerin Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden ilahi sözleri isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda kulaklarınızın pasını silecek ve ruhunuzu dinlendirecek ilahi sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bizden Selam Götürün Yağan Nur-i Hüdaya Merve ile Safa’ya Muhammed Mustafa’ya Bizden selam götürün Yalvarıp Rabbimize Dualar edin bize Muazzam Kabe’mize...
  5. Hasan Dursun Öyle Bir Sevda ki İlahi Sözleri istiyorum

Hasan Dursun Öyle Bir Sevda ki İlahi Sözleri istiyorum

Selam kardeşlerim sizden bir ricam olacak Hasan Dursun Öyle Bir Sevda ki İlahi Sözleri istiyorum paylaşırsanız çok ama çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş