gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

yemekteyiz diyalogları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

yemekteyiz komik sözler yemekteyiz diyalogları komik diyaloglar <FONT face="Comic Sans MS" size=3>bu ne +limolu Jöle
    -ben saçıma bile cöle sürmüyorum, neden yiyeyim ki
    +af buyrun tabağınızı değiştireyim,vücudunuza ne sürüyordunuz ondan getireyim size [​IMG]

-eneee limon var la bunun içinde benim limona alerjim var
    - salça da varmış,salçaya da alerjim
    -tabağın içinde gördüğüm diğer şey soğan mı,olmadı olmadı soğana da alerjim var [​IMG]
    -bi de bu yemekte su mu kullandınız,suya da alerjim var.

-olmadı nahide hanım,sofra düzeninden kaldınız.şu salata şu çorabaya da hiç yakışmamış ayrıca.pilavınız da kuru,ben sebze yemem,o ne o et mi,ıyyy.
    ---osman tokadı yiycen ama evladım az sonra [​IMG] yarışma biteli 1 ay oluyo,kaybettin kabullen artık bunu evladım [​IMG]
    -tatlınız çok tatlı olmuş,beyenmedim [​IMG] ama niye ya

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yemekteyiz diyalogları
    tskler paylasım için:puhas:

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yemekteyiz diyalogları

ben tesekkür ederim cnm gıcık oluyorm su programa ama cinslik ya bendeki izliyorm:puhas:

yemekteyiz diyalogları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik Diyaloglari...

Hamilelik Diyaloglari...

01 -Neee hamiyle misin? Vay alçak bana bunudamı yapacaktın? -Ay ne vuruyosun be adam.Hamiyle değilim hamileyim. -Nee ben şimdi babamı olacağım? -Evet -Hah bir baba olmadığım kalmıştı. 02 -Hamileyim aşkım. -Kimden? -Kimden olcak senden. -Sus birde cevap veriyosun. -Aa manyakmısın ne vuruyosun? 03 -Hamileyim -Bahse var mısın? (adam kısırdır) 04 -Hamileyim -Afferin kız en sonunda bi işe...
  2. hamilelik diyalogları

hamilelik diyalogları

01 -Nee hamiyle misin? Vay alçak bana bunuda mı yapacaktın? -Ay ne vuruyorsun be adam. Hamiyle değilim hamileyim. -Neee ben şimdi babamı olacağım? -Evet -Hah bir baba olmadığım kalmıştı. 02 -Hamileyim aşkım. -Kimden? -Kimden olacak senden. -Sus bir de cevap veriyorsun. -Aa manyak mısın ne vuruyorsun? 03 -Hamileyim -Bahse var mısın? (adam kısırdır ) 04 -Hamileyim -Aferin kız en...
  3. gobek diyaloglari

gobek diyaloglari

bu ne göbek ?? - göbek değil bu sarkan göğüs kaslarım.. - bu ne göbek ?? - göbek deme olm, kırılıyo. macit onun adı. - bu ne göbek ?? - sorma ya, göbek kemiklerim fazla iri de... - bu ne göbek ??ekikikiki.. - hıyarın iyisi gölgede yetişir !!!! - bu ne göbek ?? - tarlanin tezeklisi, mendilin ipeklisi, sarilinca tat verir, erkegin gobeklisi... - bu ne göbek ?? - ee naparsin buyuk balik...
  4. Yemek diyaloglari

Yemek diyaloglari

bu ne +limolu Jöle -ben saçıma bile cöle sürmüyorum, neden yiyeyim ki +af buyrun tabağınızı değiştireyim,vücudunuza ne sürüyordunuz ondan getireyim size -eneee limon var la bunun içinde benim limona alerjim var - salça da varmış,salçaya da alerjim -tabağın içinde gördüğüm diğer şey soğan mı,olmadı olmadı soğana da alerjim var -bi de bu yemekte su mu kullandınız,suya da alerjim var. --...
  5. market diyalogları

market diyalogları

market sözleri ingilizce market diyalogları -şarküteri reyonu ne tarafta acaba? -şimdi burdan dümdüz gidin sağa dönün sonra sola dönün ordan bidaha sağa dönün orda birilerine sorun söylerler. -tamam. -bu domatesler yemeklik mi? -hayır içmeklik. -hönk!?!! -üzümün kilosu kaça? -taneyle satılıyo abla onlar. -hınk!!? -bunun fiyat etiketi yok? -koysaydık almazdın ki! -bu neli?...

Sayfayı Paylaş