gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yemen Türküsü Saz Notaları lazım bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yemen Türküsü Saz Notaları arıyorum Yemen Türküsü Saz Notalarını bilen varsa lütfen bana da yazsın notaları arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yemen Türküsü Saz Notaları lazım bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferhat göçer_ yemen türküsü

ferhat göçer_ yemen türküsü

Şu Yemen�e giden sular akmıyor Cerrah gelip yaramıza bakmıyor Yiğitlerin hiçbirisi kalkmıyor Yemen çöllerinde kaldım allahım Havada bulut yok, bu ne dumandır Mahlede ölüm yok, bu ne figandır Şu Yemen elleri ne de yamandır Ano Yemendir gülü çemendir Giden gelmiyor acep nedendir Burası Muş'tur yolu yokuştur Giden gelmiyor acep ne iştir Mızıka çalınır düğün mü sandın Al yeşil...
  2. ''Su Sızıyor'' Türküsü Notaları (resimli)

''Su Sızıyor'' Türküsü Notaları (resimli)

su sızıyor, türküsü, notaları, nasıl, türkü notaları, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Su sızıyor sızıyor Su sızıyor sızıyor Taşların arasından Taşların arasından Eğil bir yol öpeyim Eğil bir yol öpeyim Kaşların arasından Kaşların arasından.....diye uzar gider bu türkü melekler.Enstrüman çalan melekler için işte notaları;
  3. çanakkale türküsü melodika notaları

çanakkale türküsü melodika notaları

çanakkale türküsü melodika notaları ekleyin arkadaşlarım lütfen.
  4. İsteyenler için Yemen Türküsünün Saz Notaları

İsteyenler için Yemen Türküsünün Saz Notaları

Yemen Türküsü Saz Notası Yemen Türküsünün Saz Notaları İlkokul 4. sınıfa giderken öğretmenim müzik dersinde hep Yemen türküsünü söylerdi. Havada Bulut yok, bu ne dumandır, mahlede ölü yok, bu ne figandır (Yemen Türküsü hikayesi) çok güzel bir türkü değil mi? Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden Yemen türküsü saz notaları isteyen misafirimiz ve tüm ilgili arkadaşlarımız için, Yemen türküsü...
  5. Telli Telli Telli Şu Telli Turna Flüt Notaları lazım bana

Telli Telli Telli Şu Telli Turna Flüt Notaları lazım bana

Merhaba kızlar sizden Telli Telli Telli Şu Telli Turna Flüt Notaları biliyorsanız benimle paylaşmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşk ederim.

Sayfayı Paylaş