gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yemeni yazma oya modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yazma oyası örnekleri oya örnekleri yeni yazma oyası yemeni oya oyaları
    yemeni modelleri 1.jpg

yemeni modelleri 2.jpg

yemeni modelleri 3.jpg

yemeni modelleri 4.jpg

yemeni modelleri.jpg

yemeni modelleri 5.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Ağustos 2016
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili takipçilerimiz,
    Yemeni yazma oyaları adlı konumuzu incelediniz.Daha farklı yazma kenarı oya modelleri için aşağıdaki linki ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Yazma Kenarı Oya Modelleri

yemeni modelleri 6.jpg

Yemeni yazma oya modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazma Kenarı Oya Modelleri

En güzel yazma kenarı oya modelleri konumuzu incelemektesiniz. Hem çeyiz için hem kullanmak için tabi dilerseniz de hediye etmek için çok hoş modeller burada meleklerim. Özellikle nette o kadar çok model var ki hangilerini sizlere sunayım şaşırdım kaldım doğrusu. Hepsi rengarenk birbirinden hoş örnekler. İğne oyaları, mekik oyalar, tığ işleri, boncuklu, pullu süslemeli modeller hepsine hayran...
  2. bademli yemeni yazma oya modeli

bademli yemeni yazma oya modeli

yenioyamodelleri yemeni oya modelleri yazma oya modelleri en yeni yemeni bademli yazma oyası modeli Badem şeklinde oya örneği
  3. Yazma Oya Modelleri 2012

Yazma Oya Modelleri 2012

Selam kızlar Yazma Oya Modelleri 2012 örnekleri bekliyorum sizlerden
  4. Yazma Kenarı Oya Modelleri

Yazma Kenarı Oya Modelleri - Yazma Kenarı Oya Örnekleri arıyorum. Selam hanımlar eminim kızlarınızın ya da kendi çeyiz camekanlarınız da vardır yazma kenarı oyaları. Bende sizden o modellerden örnekler istiyorum lütfen bana yazma kenarı oya modelleri verin.
  5. Pullu Yazma Kenarı Oya Modelleri

Pullu Yazma Kenarı Oya Modelleri

Çeyiz sandıklarının demirbaşı olan yazmalar, milli kültürümüzün de bir parçası haline gelmiştir. Yazma modellerinin uç kısmına uygulanan farklı motifler yazmalara adeta can katmaktadır. Zarif bir motif olan oya modelleri yazma modellerin de sıklıkla tercih edilerek hem çeyiz sandıklarının hemde her bayanın çekmecesin de olması gereken modeller arasın da yer almaya devam ediyor. Pullu yazma...

Sayfayı Paylaş