gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Yemeye Kıyamayacağınız Belki de Gerçekten Yemek İstemeyeceğiniz Pastalar...

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Değişik Pastalar İlginç Pasta Resimleri

Böylesine ilginç yemeye kıyamayacağınız yaş pastalar gördünüz mü? İşte bakarken hayretle nasıl yapmışlar diyeceğiniz pasta resimleri burada...Belki yemeye kıyamayacağınız belkide yemek istemeyeceğiniz pastalar...Kimi şirinmi şirin pastalar,kimisi sizi pastadan soğutacak pasta modelleri...:)

ceylinn bunu beğendi.
Yemeye Kıyamayacağınız Belki de Gerçekten Yemek İstemeyeceğiniz Pastalar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Belki Hüzün Belki De Aşk

Gökhan Tepe - Belki Hüzün Belki De Aşk

gökhan tepe tanrım affedermi belki hüzün belkide aşk akor Unutulmuş, kurutulmuş güllerim var avuçlarımda Belki hüzün belki de aşk dolasıyor damarlarımda Hatıralar baş ucumda gülerken ağladım canım yıllarca Sende bahar alışkanlık bense kışın tam ortasında Kolay değil unutulmak Yaşanılan bir şeyler var Belki son kez ağlıyorum Ayrılığa giden bu yollarda Tanrım affeder mi Kahredip çekip...
  2. Kimbilir, belki de sensin…

Kimbilir, belki de sensin…

Bir gece odamda yalnızken kapı çalındı. “Sen misin?” diye seslendim. Yanıt veren olmadı. Sadece uzaklaşan ayak seslerini duydum. Biliyordum, oydu. Geleceğini haber vermemişti ama gelmesi gerektiğini biliyordu. Tam o sırada gelmesi gerekiyordu. Gelmesi, kapıyı çalması gerekiyordu. Yapması gereken sadece buydu. Bana gereken de buydu. Onun varolduğunu bilmem gerekiyordu. Varolduğunu, bir...
  3. Yemek yemede devrim :))

Yemek yemede devrim :))

İlahi bilim adamları siz insanı güldürürsünüz hahaha Kardeşim küçükken hep derdi büyüyünce bilim adamı olacağım ve çekmeceli mide yapacağım ; hanım efendi yemeği çiğnerken çok yoruluyormuşta:D:D Bu haberi görünce kız kardeşim geldi aklıma, bakın bu gidişle yemek yapma derdi ortadan kalkar demedi demeyin hahaha Yemek yeme devrimi! Harvard Üniversitesi profesörünün icadı olan müthiş cihazı...
  4. Bu armutları yemeye kıyamayacaksınız!!!

Bu armutları yemeye kıyamayacaksınız!!!

Meleklerim hem pratik hem enfes bir tarifi daha sizlere sunmak istiyorum. Armutları bütün bütün kullanacağımız bu tarifi ben haftasonu deneyeceğim tabi büyük bir gururla tabağımda sergileyeceğim. Armutu her haliyle severken armutlu tarifleri sevmemem mümkün mü? Marifetli bir hanım olduğumu herkes söylerken ben tarifin tadıyla mest olacağım :D Bu kadar övdükten sonra sıra tarifimize geldi...

Sayfayı Paylaş