gebe
  1. ARZUHAL

ARZUHAL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yemin Ettim...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında ARZUHAL tarafından paylaşıldı.

Asırlardır yalnızım pişmanım alın yazım
    Bir öfkeye mahkum ettik herşeyi
    Bir yemin ettim ki dönemem
    Hüzün tünellerinde soldum kederlerinde

Cehennemde yansın bu dilim
    Bir yemin ettim ki dönemem
    Seni versinler ellere beni vursunlar
    Sana sevdanın yolları bana kurşunlar

Kıyametler kopuyor zavallı yüreğimde
    Tükendim tükendim tükendim artık
    Hiçmi özlemedin hiçmi hakkım yok
    Bir ara bir sor allah aşkına

Yemin ettim-Kayahan

Yemin Ettim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yemin Ettim

Cengiz Kurtoğlu - Yemin Ettim

Hiç uzatma ellerini Tutmam artık yemin ettim Dalıp gitme gözlerime Bakmam artık yemin ettim Gönül verdim pişman ettin Ömür verdim ziyan ettin Sevdiğime pişman ettin Sevmem artık yemin ettim Sevgilimi sevgimi yok Senin sana hiç hayrın yok Çok çektirdin bana çok Sevmem artık yemin ettim Çok kırık bu kalbim sana Kendini boş yere yorma Yeminlere hiç baş vurma Kanmam artık yemin ettim
  2. Kayahan - Yemin Ettim

Kayahan - Yemin Ettim

Rüzgarın aşina şarkısıdır dışarda Yağmurlar çanak tutar yalnızlığına gözyaşın süzülürken kirpiklerinden Sen güzel şeyler düşün boşver ağlama En zoru gecelerdir ayrılıklarda Sen bir yandasın canının içi bir yanda üf deyince sönmez içindeki ateşler sen güzel şeyler düşün girme günaha bu dağlar bu dağlar yelesi karlı dağlar bu dağlar bu dağlar eteği narlı dağlar bu dağlar bu dağlar yelesi karlı...
  3. Doğuş - Yemin Ettim

Doğuş - Yemin Ettim

doğuş beni bana ver beni bana ver beni bende anla beni bana ver beni bende anla uzat ellerini kapat gözlerini hisset sevdigii beni bende anla uzat ellerini kapat gözlerini hisset sevdigini yemin ettim sana ben sevemem sevemem senden bir baskasina gönlümü veremem yemin ettim sana ben sevemem sevemem senden bir baskasina gönlümü veremem acitir icimi yoklugun eritir bedenimi acitir icimi...
  4. Kenan İmirzalioğlu yemin etti

Kenan İmirzalioğlu yemin etti

kenan imirzalioglu kenan imirzalıoğlu arabası imirzalıoğlunun arabası imirzalıoğlu annesi babası Kenan İmirzalıoğlu, 21 günlük ‘acemi eğitimini' tamamladıktan sonra yemin etti. EDİRNE'deki 54'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na bağlı General Cemalettin Alkoç Kışlası'nda vatani görevini sürdüren oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, 21 günlük 'acemi eğitimini' tamamladıktan sonra düzenlenen...

Sayfayı Paylaş