gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Yeminler ile karakteristik analiz

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

İnsanlarin inandırıcı olmakta kullandığı cümleye göre, kişiliklerinden ipucu edinme..
    alllllah canimi alsin, surdan suraya gitmek nasip olmasin ki [mahalle guzeli]

alllah belami versin, anam avradim olsun abi, yeminle abi, abi? [l sayisina oranla delikanli]

iki gozum onume aksin ki ben yapmadim [ilkokul cocugu]

cennet yuzu gormeyeyim [kofti imam]

cocugumu keserim [gecekondu sahibi]

bana da ahmet demesinler [mehmet]

ulan şerefsizim be bu borcumu ödemezsem [şerefsiz]

bak yalansa dünya alem şeyetsin. [motor] yada [Nonoş]

allah kur'an çarpsın ki [abdestsiz namaz kılıcı]

gelmişini geçmişini... [tarihçi profesör]

ölümü öp bak [nekrofili]

anam babam ölsün ki.... [Hain Evlat Ökkeş]

davul olayım e mi [zurna]

kutuplara düşeyim bak [bedevi, bahtsız olamayanı]

klavyem parçalansın ki... [yazılımcı]

yalanım varsa şeyetsinle [hayat kadını]

yalan söylüyosam zincirleme kaza yapiim [demir bükey]

microsoft batsın ki... [bill gates]

erkek olayım ki... [duygu asena]

tepegözüm önüme aksın ki ya valla bak!.. [cyclops]

ekmek kuran carpsin [din dersinden cikmis ilkokul cocugu]

şerefsizim bah..[kro]

yeminle [duzenbaz]

tebesir.com

Yeminler ile karakteristik analiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dönmem Yeminimden

Dönmem Yeminimden

Yalan, yalan, herşeyin gibi bu da yalan Yalan, yalan, her sözün gibi bu da yalan Sevap mı bilmem, sevdik yeminler ettik Dönen dönsün, dönmem yeminimden Günah mı bilmem, başkasını sevsen bile Dönen dönsün, dönmem yeminimden Ayıp mı bilmem, başkasını sevsen bile Dönen dönsün, dönmem yeminimden Aşk yemini kutsaldır, bilsen de bilmesen de Gün gelir belki aşk biter ama sakın unutma Aşk...
  2. Balık Burcu Karakteristik Özellikler

Balık Burcu Karakteristik Özellikler

karakteristik özellikler balık burcu karakteristik özellikleri balık burcu fiziksel özellikleri burcunun kişisel burcunun Balık takımyıldızının ilk dekanındaki yıldız grubu Band olarak bilinir. İkinci dekan, güçlü bir ifade ile oturarak, bir elinde bir krallık asası tutan, diğer eliyle de Band'ı yakalamış olan Cepheus'tur. Balık burcu, aşk ve güzellik tanrıçası, köpüklerden doğan Afrodit...
  3. Güllü - Yeminler Olsun

Güllü - Yeminler Olsun

Gözümü sende açtım Başka gül koklamadım Yalnız seni sevdim Yalnız sana aşıgım El sözüne inanma Başka biri olamaz Yalan dolan hep bunlar Senin yerin dolamaz Ben seni hiç aldatmadım ,Yeminler olsun Ben seni hiç unutmadım ,Gözüm kör olsun Bana derman olamaz senden baskası Öldürür inan beni bu kalp agrısı
  4. Yıldız Tilbe - Vuracak Yeminlerim

Yıldız Tilbe - Vuracak Yeminlerim

Bu kadarı az mı yeter tükendi içim zorsun zor Şşşt! kenara çekil biter burada zorla değil Suçu günahı boynuma bırak kabulüm yeter ki Düş yakamdan aman canım yoluna feda değil Kime böyle dalıp gitmelerin Son bakışıydım ya gözlerinin Dağıttığın bu ev ve ben şahidim Seni vuracak yeminlerin Ardından yıkılmam unuturum Yalan aşkından büyük gururum Yazarım hasretini de tarihe Soyunur yine aşka ruhum...
  5. Sperm analizi ile ilgili merak edilenler

Sperm analizi ile ilgili merak edilenler

sperm testi nedir,sperm testi nasıl yapılır,sperm testi yapmak için kaç gün perhiz gerekir,sperm testi kaç kez yapılmalı,sperm testi hakkında soru ve cevaplar Meni (sperm) örneği verirken nelere dikkat etmek gerekir ? Meni örneği 3-4 günlük bir cinsel perhiz sonunda temiz bir cam ya da plastik kaba, dışarı kaçırmadan ve tercihen mastürbasyon yöntemi ile alınmalıdır . Örneklerin 2 saat...

Sayfayı Paylaş