gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Yenge Kızın Bir Tane

Konu, 'türkülerimiz ve hikayeleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

yengem hikayeleri yenge hikayesi yenge hikayeleri hikaye yengem hikaye Yenge Kızın Bir Tane
    Rize-Hasan Sözeri-Muzaffer Sarısözen

Yenge Kızın Bir Tane
    Saçları Tane Tane

Yenge Kızın İkidir
    Küçüğü Benimkidir

Yenge Kızın Üç Oldu
    Biri Bana Güç Oldu

Yenge Kızın Dört Oldu
    Biri Bana Dert Oldu

Yenge Kızın Beş Oldu
    Biri Bana Eş Oldu

Yenge Kızın Altıdır
    Yanakları Tatlıdır

Yenge Kızın Yedidir
    Bir Tanesi Dertlidir

Yenge Kızın Sekizdir
    Bir Tanesi Semizdir

Yenge Kızın Dokuzdur
    Bir Büyüğü Domuzdur

Yenge Kızın On Tamam
    Bayıldım Aman Aman

Yenge Kızın Bir Tane konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Bir Tanem

Kıraç - Bir Tanem

Bende daha neler neler neler var Aşk pınarı ve mutluluklar Emret hepsi senin yar Bir evet de dar gelsin buralar Bizi söylesin tüm şarkılar Emret açılsın kapılar Düşmüşüm tam ortasındayım yar Bana yalnız senden çare var Sensiz olmaz gülüm yarınlar Umarım senin de bağrın yanar Her yerini sancılar sarar Beni anlarsın o zaman yar Gel benimle ömrünce mutlu ol Sende benim gibi aşkla dol Zor...
  2. Dj Akman - Bir Tanem

Dj Akman - Bir Tanem

bir gün bi çılgınlık edip seni sevdiğimi söylesem alay edip güler misin yoksa sen de sever misin konuşmadan gözlerınle beni sevdiğini söylesen yüreğime gözlerini ölene dek mühürlesem var mı cesaretin aşka bak şimdi kalbıme paramparca gözyaşlarım karıştı yağmura damla damla sevdan kanıyor yüreğim de hala kokun burnum da nereye baksam senin hayalin var orda takılıp kaldım beraber geçirdiğimiz...
  3. Yaşar - Bir Tanem

Yaşar - Bir Tanem

Bir tanem seni görmeye görmeye görmeyi özledim Çiğ tanem seni boş yere üzmüşüm sonradan anladım Bir tanem seni özleye özleye kalbimi avuttum Çiğ tanem seni söyleye söyleye kendimi unuttum Bir tanem beni sor beni bul Bir tanem gönül sana köle kul Seni yar diye koynuma aldığımdan beri Korkardım gideceğinden Şimdi yar nerede hani yar nerede diye Düşer oldum pencerelerden Şarkılar nerede hani...

Sayfayı Paylaş