gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Yengeç Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

yengeç burcu 2009 yengeç 2009 aşk burcu aşk hayatı [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Adaletsizlik ve merhametsizlik çıktı. sanırım biri baya sizi üzmüş. ama hakkını alacaksınız üzülemeyin
    Bazı arkadaşlıklarınızda iki yüzlü insanlar var. bunlarıda tanıyacaksınız.
    Bekarlarda evlilik yolu çıktı.
    Kargaşa ve belirsizlik hanede sıkıntı yaratabilir.

Yengeç Burcu;
    Bu nazik ve alıngan meleğimiz 2008 de kafasını meşgul eden kuruntularından umarım 2009 da tamami ile kurtulur.
    Annenize olan düşkünlüğünüz çok belli yengeç meleği. Ama bu kadar evhamlı olmayan. Yaşadıklarınız normal değil ama zamanı gelince olabilecek şeyler..
    Lütfen geçmişteki izlerden kurtulun. Tamam kolay değil ama inanın 2009 bu kadar kendinizi her şeye meşgul edip üzdüğünüze değmediğinizi göreceksiniz.
    2009 Bir kopukluk yaşamanız olası. Bunu akıllıca atlatmakta sizin elinizde. Gereksiz inatlar geri dönüşü olmayan hatalar yaptırabilirsize.
    Güzel kelimeleriniz insanları etkiliyor. Bunu eşinizde yada birlikte olduğunuz insan üzerinde iyice deneyin. Unutmayın tatlı dil yılanı bile deliğinde çıkarır.
    Tutumlu olduğunuz her dönem paranız boşa gitmeyecek.. siz akıllı bir meleksiniz. Yok deseniz bile parasız olmak istemez ve dipte köşede bişeyler saklarsınız..
    Acılara karşıda en dayanıklı bir burçsun ama bu limitini doldurursa kendinde fazlasıyla zarar görürsün.
    Yeni bir iş sevincide yaşamanız olası..
    2009 içgüdülerinizde kuvvetli. Düşündüklerinizi güzelse gerçekleştirmeye bakın 2009 en güzel fırsat olabilir.
    Çocuklara karşıda bi hassasiyetiniz var, yoksa bir bebek sevincimi olcak:) onlarla öyle huzur buluyorsunuzki.
    2009 evde tadilat tamirat işleri olacak.
    Yengeç ‘in Sözleri; canım, yok,evet:)
    Not;
    Yengeç Burucu Perisi; MELUSİNA Mitolojide, Melusina, gerçek aşkı getiren Ondine, yani deniz kızlarının perisidir

Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar;
    • Kalpleri acıyla dolu olanlara yardım edeceksiniz
    • Çocukları çok seveceksiniz
    • Sihirli ve yaratıcı bir dünyanız olacak
    • Çok güçlü sezgilere sahip olacaksınız
    2009 Da tüm isteklerinizin gerçekleşmesi dileği ile
    meleklermekani.com astroloji uzmanı handanca

Son düzenleme: 19 Şubat 2009
  2. _Gül_

_Gül_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yengeç Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler
    ben bir yengeç olarak teşekkür ederim handanca

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık handancam kulağa hoş geliyo çoğu :laugh:

4. mine hanım

mine hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Canıııım inşallah hayat bu iyimser fal kadar merhametli davranır biz yengeçlere!Yoksa bu bunalımımdan çıkamıcam valla!Çok teşekkürler yinede biraz moral oldu bana.Emeğine sağlık tatlım.

5. _Gül_

_Gül_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bugün cnm çok sıkılıyordu tekrardan okudum ve bana çok moral verdi...umarım herşey istediğim gibi olur

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ağzına sağlık handancam canım bal damlamış ağzından biz yengeçlerde topladık bakalım inşallah gerisi o balı yemeğe kaldı emeğine sağlık

7. uumran

uumran Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok pozitif yüklü anlatımın beni mutlu etti sağol handanca

8. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

bi yengec olarak saol handanca tam beni yazmışın ben hep canım derim bunu ilk defa sende okudum cok mutlu oldum eline saglık

9. sevgim

sevgim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende yengeç burcuyum :D

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    handan abla cok güzel yorumlamıssın hayran kalıyorum aradan 1 sene geçmesine rağmen :) gecmise dönüp baktıgımda bana uyan seylerin yazılı oldugunu gördüm emeğine sağlık..

Yengeç Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslan Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Aslan Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

aslan burcu 2009 aslan burcu 2009 tarot öncelikle iyi haberler kapıda, çalışma dolu bir yıl olacak 2009. Başarı ve şans sizinle. Bu arada boşa zaman harcanan bir emeğiniz var. bence kıymet bilinmiyorsa fazla fedekar olmayın. üzülmeniz olasıdır. Yaşadığın evreni ve yaptığın işleri çok iyi biliyorsunuz.. şans sizinle olsun. Aslan Burcu Bu asil meleğimiz 2009 yaratıcılığını ön plana alacak....
  2. Başak Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Başak Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

ücretsiz tarot başak burcu 2009 ücretsiz isim analizi bedava isim analizi yap Çok acelecisiniz hemen olsun istiyorsunuz herşey, ama unutmayınki çabuk yapılan işler iyi sonuç vermez. sağlığınıza dikkat edin. bu sene ummadığınız ihmal ettiğiniz yerler sorun çıkarabilir.2009 çok akıllıca kararlar aldığın bir yıl olacak. Hiç ummadığın yerden gelen haberlerle şok sevinşler yaşayacaksın....
  3. Terazi Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Terazi Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

terazi burcu 2009 terazi yıldızname burcu yıldıznamesi burcunun yıldıznamesi yıldızname Ya yeni bir iş kapıda yada büyük bi iş halledeceksiniz. 2008 de ne yarım kaldıysa 2009 tamamlanacak bu iş. arada sırada kendinizi güçsüz hissetseniz bile üzülmeyin bereketli bir dönem yaklaşıyor. bu durum sizi fazlasıyla motive edebilir. Şansınız açık. Mutlu günler yakındır. Terazi Burcu; 2009 sizin...
  4. Akrep Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Akrep Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

akrep burcu 2009 akrep erkeği 2009 Gelecek parlak. ektiğinizi biçme zamanı. fakat ilişkinizde çelişki yaşıyorsunuz. Monotonlaşan hayatınız renklenecek. 2009 un size getirdiği süprizlerden faydalanın. Kararmsarlığı bırakın ve objektif bakın hayatınıza. Akrep Burcu Derin düşünen ve derine inen yönünüz 2009 da daha etkin. Ama ben tavsiye etmiyorum. Herşeyi kontrol etme yapınızda bazen...
  5. Kova Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Kova Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Kızgınsınız, ama fazla dert etmeyin nasıl olsa affedeceksiniz. sizin zaafınızı öğrenen bunu kullanmaya kalkıyor. Birden fazla sorunu halledeceğiniz bir yıl 2009. siz zaten bu konularda beceriklisiniz. 2009 size yeni bir iş olanağıda sunabilir. Ayağınıza gelen fırsatları iyice düşünmeden tepmeyin:) Kova Burcu: Fedakarlık yine 2009 da sizle sevgili kova meleğiJ Kova Meleği modern...

Sayfayı Paylaş