gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yengeç Burcu 2010 Kasım Ayı Yorumu

Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kasım ayı yengeç burcu yengec burcu kasım ayı yengeç burçu 2010 yorumu 2010 2010 Kasım ayı yengeç burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :ehi:
    Venüs gezegeninin pozisyonu nedeniyle odak noktanızda tamamen kişisel kazançlar olacağından, duygusal yaşamınıza pek zaman ayırmanız mümkün olmayabilir. İlişkisi sağlam temele oturmuş kişiler için bu süreç beraberliğiniz adına maddi ve manevi anlamda geleceğinizi kurmak amaçlı hareket tarzı gösterecektir.

Yani, madem güzel giden bir birlikteliğimiz var o zaman birlikte yaşamak, eğlenmek ve hayatın keyiflerinden yararlanmak için, çok çalışmalı, maddi güvencemizi elde etmeli ve bundan sonrası için hayatımızı birleştirmek amaçlı hareket etmeliyiz tarzında olacaktır.

İlişkisi olmayanlar ise, iyi bir hayat sürebilmek ve sağlıklı ilişkiler yaşayabilmek için, maddi güçlerinin yüksek olmasını arzu edebilirler veya finans açısından iyi durumda olan insanlara daha fazla yönelebilirler. Böyle düşünmenizin nedeni, hayatınızı garanti altına almak isteğinizdir. Bu bakış açısı kimilerine göre oldukça çıkarcı bir insan gibi görülmenize neden olsa da, son derece mantıklıdır. Çünkü zor şartlarda bir hayat geçirmek, aşkın lezzetini iyi hissetmemeye yol açtığı gibi, ilişkileri de bir zaman sonra bozmaktadır. İşte bu düşünce şekliniz gereği, adım attığınız her konuda güvenilir insanları ve hayatının kontrolünü elinde bulunduran kişileri daha çok tercih etmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca bu süreçte, birlikte olmayı düşündüğünüz kişinin sizi oldukça değerli bulması, fazlasıyla ilgilenmesi, ihtiyaçlarınız konusunda hassas olması, kendinizi güvende hissetmeniz için maddi ve manevi anlamda sizi sahiplenmesi gerekecektir. Ayrıca bu dönemde, finans hayatıyla yakından ilgili kişilerle tanışabilir, maddi açıdan size yardımcı olabilecek ilişkiler kurabilirsiniz. Ortaklık veya evlilik yoluyla gelir elde edebilirsiniz.

alıntı

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun tam bana göre olmuş her ay yorumunu bekleyen meleklerden birisi bendim sanırım :) tesekkurler

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

yengeç

ben yengeç burcuyum.burclara cok merakliyim ama bu bana uymadi

4. bayan darsi

bayan darsi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende aylık yorumları takip ediyorum emeğine sağlık

Yengeç Burcu 2010 Kasım Ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yengeç Burcu 2008 Kasım ayı yorumu

Yengeç Burcu 2008 Kasım ayı yorumu

kasım ayı yengeç kasım ayı yengeç burcu yengec burcu yorumu yengec Aşk ve İlişkiler Kasım ayına girdiğimiz şu günlerde aşk hayatınızla alakalı konularda oldukça güçlü enerjiler söz konusu. Bunlardan ilki geçtiğimiz 4 Ekim tarihinde başlayan ve 16 Kasıma kadar devam edecek Mars gezegeninin Akrep burcu seyridir. Bu enerjiden size Ekim aylık yorumunuzda söz etmiştim. Hatırlarsanız, aşk hayatınızı...
  2. Yengeç Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

Yengeç Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

2009 kasım ayı yengeç burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :tik: Aşk ve İlişkiler Kasım ayına girdiğimiz şu günlerde aşk hayatınızla alakalı konularda oldukça güçlü enerjiler söz konusu. Bunlardan ilki geçtiğimiz 4 Ekim tarihinde başlayan ve 16 Kasıma kadar devam edecek Mars gezegeninin Akrep burcu seyridir. Bu enerjiden size Ekim aylık yorumunuzda söz...
  3. Yengeç Burcu 2010 Ağustos Ayı Yorumu

Yengeç Burcu 2010 Ağustos Ayı Yorumu

yengeç burcu yengeç burcu ağustos 2010 ağustos 2010 2010 Ağustos ayı yengeç burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :tik: Herhangi bir alan veya bir konuda başarılı olma isteğiniz yükselecek ve kendinizi mesleki alanlarda gösterebilme cesareti elde edeceksiniz. Bütün bunları gerçekleştirmek için öncelikle kendinize olan güveninizi tam olarak ayakta tutmanız...
  4. Yengeç Burcu 2010 Eylül Ayı yorumu

Yengeç Burcu 2010 Eylül Ayı yorumu

yengeç eylül yengeçler yorumu yengeç eylül 2010 yengec burcu 2010 benim burcum ve umarım herkes güzel bir eylül geçirir... Sıkıntılı aylar geçiren yengeçler biraz daha sabretmeniz gereken bir aydasınız.Geçtiğimiz aylar sağlık,ailevi meseleler,ev sorunları da dahil bir çok konuda canınız sıkıldı ve birkaaç ay daha sabretmekte fayda var.28 ağustos 3-4-5-15-16-17 eylülde en kritik günleriniz...
  5. Yengeç Burcu 2011 Kasım Ayı Yorumu

Yengeç Burcu 2011 Kasım Ayı Yorumu

aylık burç yorumları yengeç burcu kasım 2011 yengeç burcu aylık yorum istiyorsanız burada Melekler. Yengeç burcu kasım ayı yorumu yengeç melekleri için kötü değil.Kasım 2011 burç yorumları her ay olduğu gibi farklı.Yaşantınız aynı ama değişik olaylara hazır olun yengeç melekleri.Yengeç burcu Meleklerini bu ay bakalım neler bekliyormuş? Yengeç burcunu kasım ayında farklı olaylar bekliyor.Her...

Sayfayı Paylaş