gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Yengeç burcu dekorasyon tercihi

Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Benim burcum evet katılıyorum çok karışık incik boncuklu olmayacak benim evim renk tonları birbirine uyumlu olmalı :) Burçların içinde ev ve dekorasyona en meraklı olan burç yengeç burcudur.yengeç burcundaki kişiler bu konuda kararlı ve oldukça yaratıcıdır.karmasık şeyleri hiç sevmezler.bu yüzden de beyaz ve gümüş sade renkli mobilyalar onlar için idealdir.

küçük dokunuşlarla evin her yerinde farklı şeyler yaratmayı severler.evde zevklerine çok düşkün oldukları için evin bir köşesinde mutlaka hamak bulunmalıdır.evindeki bir odayı titizce misafirleri için döşemeyi ihmal etmezler.evinin her tarafında mumlar mutfağında ise en az birkaç farklı yemek takımına rastlamak mümkündür.

2. _GzM_

_GzM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Yengeç burcu dekorasyon tercihi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

yengeç erkeğini nasıl etkilerim yengeç burcu erkeği nasıl etkilenir burcu etkilenir erkeğini etkilerim burcunu Elementi : Su Özelligi : Çok duygusal Yönetici Gezegeni : Ay Metali : Gümüs Ugurlu Günü : Pazartesi Ugurlu Sayisi : 2 Ugurlu Taslari : Yakut, aytasi Ugurlu Renkleri : Beyaz, gümüs, gri, violet Ugurlu Çiçekleri : Nilüfer, beyaz gül, zambak Ugurlu Kokulari : Misk, müge, leylak...
  2. Yengeç Burcu ve AŞK

Yengeç Burcu ve AŞK

Bir ilişkinin başlangıcında Yengeç'ten, ilk adımın gelmesini ya da beğendiği insana açıkca duygularını belli etmesini asla beklememek gerekir. Utangaç ve direkt yaklaşamayan Yengeç, aşkta da pasif olmayı tercih eder. Yengeç geleneksel ve demode tarzlara daha yatkın olduğu için, ilk buluşmada bir tiyatro ya da romantik bir yemek kendisini daha rahat hissetmesine yardımcı olacaktır. Romantik...
  3. Yengeç burcunun fiziksel özellikleri

Yengeç burcunun fiziksel özellikleri

yengeç burcu fiziksel özellikleri yengeç burcunun fiziksel özellikleri Ben bir yengecim fakat kumralım yükselenden dolayı heralde :D Kısa boylu açık tenli Küçük çeneli İnce telli saçlı hoş minyon hatları vardır.özellikle göğüsleri iricedir.vücutları yağlanmaya müsaittir.gözleri duygusallığından dolayı buğuludur (:
  4. Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim

Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim

Burçlara göre dekorasyon İkizler burcu dekorasyon önerisi Yengeç burcu deyince aklıma birşey gelmiyor. Hiç yengeç tanıdığım yok sanırım. Demek kş yengeç burçları ile anlaşamıyorum. Ama yengeç burcu için dekorasyon önerileri ni görünce çok beğendim. Renk zaten benim rengim. Bakalım zaten siz de beğenecek misiniz? Opal rengi kişilikleri ile uyumludur. Deniz yeşili, gümüş ve altın da tercih...
  5. Burçlara göre dekorasyon tercihleri

Burçlara göre dekorasyon tercihleri

Koç: Modern, kullanışlı ve gösterişli eşyalarla antik değeri olan mistik objeler tercih edebilirler. Yönetici gezegenlerinin rengi kırmızıyı özellikle yatak odalarında kullanabilirler. Oldukça zevkli kişilerdir. Halı seçiminde de kırmızın hemen her tonunun kullanıldığı modern çizgiler beğenilerini kazanacaktır. Boğa: Boğalar, evdeki rahatlarına oldukça düşkün kişilerdir. Ev dekorasyonunda...

Sayfayı Paylaş