Yengeç Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Yengeç Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı
meleklermekani6-1427.jpg

melekler33-3011.jpg
melekler32-9909.jpg
melekler31-9093.jpg
melekler30-8336.jpg

Yengeç Burcu & Tarot

Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz..,

Ah adalet nerdesin dediğini duyar gibiyim. Bu haksızlıklar yetmedimi diye düşünüyorsun. Ama inanki en bunaltıcı günler geride kaldı. Sana düşen görev az daha sabretmen. Sen sabrettikçe olayların seyride senin lehinde değişecek.

3 vakit içinde alacağın bir kararla yolculuk yapman mümkün. Bu yolculuğu seyehat anlamında düşünme. Sana faydası olacak bu karar yüzünü güldürecek. Kazançlarında bereket çıkıyor canım.

Hatta kartta sadaka bile vereceğini görüyorum. Büyük bir yük atacaksın demekki. Dahada güçleneceksin . Rakiplerinden korkma.

Mahkemede işin varmı bilemem ama bu kart ters çıktığında aleyhte mahkeme sonuçları alınır. İflas, maddi varlıkta kayıpta yaşamak mümkün..

Peki bunun için ne yapmak gerekiyor. Önceklikle olaylara karşı bu dönem zayıf kalma. Gerçekleri gör. Yoksa suçlanabilirsin. Bu kart boşanma anlamınada gelir. Mevcut olan ilişkinin bitmesi anlamınada.

Bu dönem ayaklarını yere bas. Olayların üstünde ciddi dur.

Laylaylom umursamaz kararların sonucunda çıkan olaylar seni sağlık anlamındada ciddi olarak etkiler. Umarım kartların tavsiyesine uyarsın.

Melekler Mekanı Tarot Danışmanı handanca :handanca:

ilk olarak kartlara bakınca ne gördüğümü yorumlayım senin yorumunu okumadan hemen önce, yengeç burcu için kartlar hep mutluluk dolu çıkmış ağustos ayında yengeç burçlarını bereketli çok ama çok mutlu bir ay bekliyor......

bakalım şimdi de handancam senim yorumunu okuyum bakalım usta çırak uyumu olacak mı :D:D

evet yine iyi tutturmuşum ama ustanın yorumu daha bi başka....

evet handancam kartları yorumladığın olayları yaşadım sıkıntılı günlerim oldu beklemek ve sabretmek zorunda kaldım :(( neyse ki geçti çok şükür.

sadaka olayını bilmiyorum şuaralar aklımdan hiç sadaka vermek geçmedi tabii versem iyi olur bunu göz önünde bulunduracağım....

yine süpersin ellerine ağzına sağlık :kiss:

Geri