gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Yengeç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

yengeç kasım yengeç kasım 2010 2010 ayı burcu burcu [​IMG][​IMG][​IMG]

Yengeç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende

Selena (abanozun Ruhu): Yerinde saymaktan vazge. Kendini acilen yenilemelisin. Geçmişi düşünerek üzülmeyi bırak. Eğer kartın tavsiye sine uyarsan. Mutluluk sözü veriyor sana.

Deve Kartı (ters açıldı): Maddi durumuna ve harcamalarına dikkat etmesen büyük bir borçlanma seni sıkıntıya sokabilir. Sabırlı olman gerekecek. İşine sahip çık. İş kaybı bile yaşaman muhtemeldir.

Yatağan Kartı: (ters açıldı) Ani tehlike anlamını taşır bu kart. Tanımadığın kişilerden zarar görebilirsin. Bu ay gördüğün gibi kötü bir dönemdesin. Akıllıca ve zekice davranman gerekiyor. Yoksa kendini koruyamazsın.

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    bu ay çok zor geçecek..çok kötü...paylaşım için teşekkürler:D

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sagol,canim acilimin icin,tavsiyelerine uyacagim.

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi bakmaya fırsat buldum handancam ayy bu ay ne kötü yaaa neyse ki sonuna geldik kazasız belasız biter inş. :)

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    gecen sene maalesef bu yorumlarını okuyamamısım abla ama gecte olsa okudum uygun olanlar var tabiki basarılar isini cok güzel yapıyorsun :)

Yengeç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende. Tagral (Yakutun Hükümdarı) : Karşındaki erkek pohpohlanmayı seven biri. Ona hoşlanacağı şeyleri yap. Yapki beğenisini kazan. Çoşkulu sabırsız biri o. Bu kişi...
  2. Aslan Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Aslan Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Aslan Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Kalp Kartı: Büyük Aşkın zevkini almaya başlayacaksın. Onu bir kez daha iyi olarak tanımak gücüne güç katacak. Selçuksassa (Yakutun Hanımı): Aşkta tutku...
  3. Terazi  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Terazi Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Terazi Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Urmia (Yakutun Sultanı) : Bu dönem çok güzel bir dönem olacak sana. Gücünü göstereceksin. Birlikte olduğun biri varsa oluşan olumsuzluklar moralini...
  4. Akrep  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Akrep Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Akrep Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Gamhat (Elmasın Beyi): (ters açıldı) Aşk için yaptığın tercihe dikkat et. Seni üzebilir. Kendine çok güveniyor. İhtirasları var. Ve bu durum sana zarar...
  5. Balık  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Balık Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Balık Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Deve Kartı: Ekonomik yönde şuan belki iyi değilsin. Ama sana güzel öneriler gelecek. Bunları değerlendirip refaha çıkman mümkündür. Güzel fırsatlar senin...

Sayfayı Paylaş