gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Yengeç Kadınını Etkilemek İçin

Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

yengeç kadınını etkilemenin yolları yengeç kadınını etkilemek burcu etkilemenin yolları kadını burcu kadını
    YENGEÇ BAYANINI ETKİLEMENİN YOLLARI
    Tutucu ve kırılgan Yengeç bayanına ulaşmak istiyorsanız, önce onun dostlarının kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü Yengeç bayanı her zaman dostlarına sizden daha fazla önem verecektir. Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz olabilir. Pasif bir bayan olan Yengeç'e ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli, küçük oyuncaklar ve yatak oyunları ile onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizde ise son derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerek yoktur. Ancak son derece kırılgan olan Yengeç kadınının size güvenmesi için onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şehvetli olduğu kadar sevimli ve minyon tipli erkeklerden hoşlandığını hatırlatalım.

Bir yengeç kadını olarak katılıyorum :')
    Buna katılan başka yengeç hanımlar varmı???

2. bayan darsi

bayan darsi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel kesinlikle bende katılıyorum minnoç

3. Delydumen

Delydumen Forum Okuru

benim sevdiğim kız yengeç burcu ve realde daha güzel anlaşıyoruz ama sanal alemde

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tamamen saçmalık. tipik bir yengeçimdir ama yengeç pasif olarak adlandırılabilecek son bayanlardan biridir. ürkütüp kaçırmak mı lütfen?? tanıdığım bütün yengeç kadınlarının tek korktuğu şey sevdiklerine bir zarar gelmesiydi başka ne korkumuz var bizim? gören de kardelen çiçeği falan sanacak. duygusalız amennah ama lütfen yani bu nasıl bir abartı. dostlar değerlidir tamam da benim dostlarımın ağzından girip burnandan çıkan adam beş dakkada kıçına tekmeyi yer yavşaklığı çekemem yani. herkese saygılı olacak o kadar kimsenin kalbini kazanmasına gerek yok önemli olan benim kalbimi kazanması. yengeç kadınının hisleri çok kuvvetlidir. bir kere aldatıldığını hissederse veya erkeğini başkasına yanlış bi şekilde bakarken bile görse sadakatten eser kalmaz. memnun olmasam da yengeçim çok duygusalım sevdiklerim için yapamayacağım şey yoktur ama nefret ettiklerim ve kızdıklarıma yapamayacağım şey de yoktur. tehlikelidir vesselam. kaçılın.

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    doğru benimde sinirimi bozan kişilere karşı tehlikeliyimdir sevdiklerim icin herseyi yaparım mesela yengeç erkekleri ve kadınları korkak olurlarmış falan bunu söyleyen burcun insanların da yakından tanımak lazım :))

6. rosa

rosa Forum Okuru

ben de yengeçim biri beni etkilemek için yılışır,tanıdıklarıma yalakalık yaparsa iğrenirim ayrıca çok titiz de değilim erkeğimi ben seçerim sonuna kadar da severim..belki yükselenim terazi olduğundan uymuyorumdur bilemedim

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

katılıyorum sana aynen.. :)

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevdiğini çok sever sonuna kadar sever yengeç kadını.ama beklemeyi pek sevmez sevdiğini yanında ister.Evet gereksiz yere hüzünlenebilir ve sevdiğinin onu şımartmasını ister.Yengeç kadınıyım bana uyan bu kadar

Yengeç Kadınını Etkilemek İçin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etkilemek için bu sözleri kullanın

etkilemek için bu sözleri kullanın

face yazılacak güzel sözler faceye yazılacak güzel sözler faceye aşk sözleri duvara Gözyaşlarının değerini bil,onları haketmeyenler için ağlama... İnsan yüreği, kaç yaşında olursa olsun ancak ona açılan yüreğe karşılık verir. Kader beyaz kağıta sütle yazılmış yazı, elindeyse sıyır beyazdan beyazı. Tanrımdan umuyorum ki seni kaderime yazmış olsun... Gizli gizli aglardim , gözlerimden sakli,...
  2. oglak ve akrep burcu erkeğini etkilemek için...

oglak ve akrep burcu erkeğini etkilemek için...

akrep burcu erkeğini etkilemek oğlak erkeğini etkilemek oğlak burcu için akrep erkegi oglak ve akrep burcu erkeğini etkilemek için neler mi yapmanız gerek işte bunları.... OĞLAK ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI Tıpkı simgesi gibi inatçı, sürekli plan yapan, vicdani sorumluluğu son derece güçlü bir erkektir. Parasını çok sever, harcama yaparken bütün dikkatini bu konu üzerinde yoğunlaştırır....
  3. başak ve aslan burcu erkeğini etkilemek için....

başak ve aslan burcu erkeğini etkilemek için....

aslan burcu erkeğini etkilemek başak ve aslan burcu erkeğini etkilemek için .... BAŞAK ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI İşte duygusallıktan uzak, aşktan korkan bir erkek. Başak'lar oldukça pasif, başka insanlarla kendisini paylaşmaktan korkan, gösterişsiz ve naif erkeklerdir. Bir Başak'ın sizden hoşlanıp hoşlanmadığım hakaretlerin-den ve yersiz eleştirilerinden anlayabilirsiniz. Aşkı,...
  4. yengec ve ikizler burcu erkeğini etkilemek için

yengec ve ikizler burcu erkeğini etkilemek için

yengeç erkeğini etkilemek ikizler burcu erkeğini etkilemek ikizler yengec ve ikizler burcu erkeğini etkilemek için.... YENGEÇ ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI Tutucu ve kırılgan Yengeç erkeğine ulaşmak istiyorsanız, önce onun annesinin kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü o gerçek bir ana kuzusudur. Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz olabilir. Pasif bir erkek olan...
  5. boga ve koç erkeğini etkilemek için....

boga ve koç erkeğini etkilemek için....

koç erkeğini etkilemek evett melişlerr boga ve koç erkeğini etkilemek için.... BOĞA ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI Boğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli koşul güzellik, zevk sahibi olmak ve bakımdır. Maddi değerlere son derece önem verir. Tatlı sözler duyduğunda bir kedi gibi sokulmaktan hoşlanan Boğa, çok iyi ve sadık bir aşıktır. En kötü özelliklerinden biri ise yatakta bile yemek...

Sayfayı Paylaş