gebe
  1. Bilgimeclisi

Bilgimeclisi Forum Okuru

yengem ve halilelik

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında Bilgimeclisi tarafından paylaşıldı.

yengem yengem ve ben yengemcom com yengemle yengemi ziyarete gitmiştim dayımda vardı evde biraz dayımla baş başa muhabbet sohbet vs derken dayım doğalgaz bitmiş yüklemek için doğalgaz saatine gitti yengemde hamileydi oda çekirdeklerle uğraşıyordu yenge dedim oda bana cevap verdi Canım acayip karpuz çekti dedim.

dayım yani kocası gelince
    aşkım canım karpuz çekti hemde çok dedi..

dayımda yenimahalleden taksiyle Ankara gaziosmanpaşaya bu meşhur hamileler için sebze yeri varmış ben gitmedimde hiç gopdaymış o karlı kış günü dayımı karpuza gönderdik. dayım geldi donmuş tabi birazcık karpuzu yengem yedi ben sevmedim dedi hepsini ben yedim...

yengem ve halilelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yengeye slm

yengeye slm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yeni dizi Bizim Yenge

Yeni dizi Bizim Yenge

bizim yenge ne zaman başlıyor bizim yenge, dizi, yeni dizi, konusu, hikayesi, senaryosu, kanal d, ne zaman başlıyor, oyuncuları, resimlerli, haberleri burada arkadaşlar Dram ve polisiye dizilerden bunalan izleyicilere müjde... Kanal D,ekranlarında kahkahası bol bir dizi başlayacak Melek'lerim. Ağustos ayında izleyicisiyle buluşacak olan dizide, İlker Aksum ve Şebnem Bozoklu, başrolleri...
  3. Bizim Yenge dizisi

Bizim Yenge dizisi

bizim yenge, dizi, kanal d, ne zaman başlıyor, başrol oyuncuları, oyuncuları, dizi özeti, konusu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Ağustos ayında Kanal D'de kahkahası bol olan bir dizi başlıyor. Dizinin adı: Bizim Yange. Başrollerini İlker Aksum ve Şebnem Bozoklu'nun paylaştığı dizi, yaz sezonuna damgasını vurmaya aday oaln, iddalı bir dizi Melek'lerim. TMC'nin yapımcılığını...
  4. Bizim yenge oyuncuları

Bizim yenge oyuncuları

Bizim yenge dizisindeki oyuncuların isimleri neler, tam olarak kimler oynuyor ve bana resimlerini verir misiniz ?
  5. Bizim Yenge dizisi Zeyno ve Adem nikah masasında

Bizim Yenge dizisi Zeyno ve Adem nikah masasında

bizim yenge dizisi bizim yenge adem zeyno nikahı bizim yenge dizisi zeyno ve adem düğün fotoları haberleri burada arkadaşlar. Yıllar önce, izleyiciyi ekran başına kitleyen sıcak ve sevgi dolu Canım Ailem dizisinden yeni bir dizi olarak bildiğimiz ve bunu da severek, gülerek, eğlenerek merakla izlediğimiz Bizim Yenge Dizisi Şebnem Bozoklu ve İlker Aksum ile kimi zaman güldürüyor, kimi zaman...

Sayfayı Paylaş