gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yengeye slm

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yengeye slm

Buna koptum ya :hhh: :hhh: Ellerine sağlık canım...

yengeye slm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. slm   :)

slm :)

slm... ben hülya istanbulda yaşıyorum 21 yaşındayım.. okulum bitti ve işsizler kervanına katıldım.. :) :dancing:
  2. slm!!!!!!

slm!!!!!!

mrhaba arkadaşlar !!! bn taze mlk !!!!! bu site harikaaaa!!!!!!!!!! :DDDD:işyeri: ev okl falan drkn dinlenme yerni sonnda bldm!!!! kuruculara teşekkürler !!!!!!!!!!!! :DDDDD
  3. slm :)

slm :)

selamlar ben arzu foruma yeni katıldım inş ii anlaşırız :D
  4. sLm..

sLm..

Merhaba herkese; Ben damLa KocaeLi'den yazmaktayım 20 yaşındayım. Burayı tesadüfen buldum hoşuma gitti, öyLe işte. .:):) :slm::şerefe:
  5. Slm

Slm

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım reng iki gün kala kan testi yaptım 28.19 çıktı ve suan belim çok kötü ağrıyor kalkıp oturamiyorum normal mi ? Ltf yardım edin

Sayfayı Paylaş