gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

YENİ; 1200 kalorilik diyet

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1200 kalorilik diyet 1200 kalorilik diyet listesi
    Sevgili; diyetçi meleklerim:)Biliyorum bazılarınız kilolarından şikayetci bazılarınızda küçük fazlalıklarından...Her yolu deniyorsunuz ama olmuyor mu.?Sürekli farklı farklı birşey denemeyin, çünkü; denediğiniz herşey sağlığınıza ciddi zararlar verebilir. [​IMG]

Dikakt etmek gerekiyor.Eğer dikkatli ve düzenli diyet ve spor yapmaz iseniz emin olun ciddi rahatsızlıklarınız olabilir.İşte size düzenli bir diyet uygulaması.Tam 1200 kalorilik.Meleklerim deneyin demiyorum başlayın bırakmayın diyorum:ehi:

GÜNLÜK.

SABAH (10:00)
    Çay
    1 kibrit kutusu peynir +1 yumurta (haftada 2 kez)
    5-6 zeytin (1 tatlı kaşığı dolusu reçel veya bal)
    1 dilim ekmek

ÖĞLEN (12:30)
    3 köfte kadar et
    4 yemek kaşığı sebze yemeği
    Salata
    1 dilim ekmek
    ARA (15:00)
    1 meyve (3 tane kare çikolata)

ARA (17:00)
    1 su bardağı süt

AKŞAM (18:00)
    4 yemek kaşığı sebze yemeği
    4 yemek kaşığı yoğurt
    Salata
    1 dilim ekmek
    GECE
    1 meyve
    1 çay bardağı süt

YENİ; 1200 kalorilik diyet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1600 Kalorilik Diyet

1600 Kalorilik Diyet

Hedef: 10 günde 5 kilo. Günlük kalori: 1600 Kcal Uzun sürede dengeli bir şekilde kilo verebileceğiniz bir diyet. %55 Karbonhidrat, %16 Protein, %29 Yağ. Bu diyeti istediğiniz kiloya ulaşasıya dek 7 günlük periyotlar halinde uygulayabilirsiniz. 1. GÜN Sabah : Çay veya kahve (şekersiz), 2 kibrit kutusu beyaz peynir (az yağlı), salatalık , domates, 2 ince dilim ekmek (kepekli) Kuşluk : 4...
  2. 1200 Kalorilik Diyet

1200 Kalorilik Diyet

Hedef: Haftada ortalama 2 kilo. Günlük kalori: 1200 Kcal Uzun sürede dengeli bir şekilde kilo verebileceğiniz bir diyet. Bu diyeti istediğiniz kiloya ulaşıncaya kadar 7 günlük periyotlar halinde uygulayabilirsiniz. %54 Karbonhidrat, %16 Protein, %30 Yağ. 1. GÜN Sabah : Çay veya kahve (şekersiz), 1 kibrit kutusu beyaz peynir (az yağlı), salatalık , domates, 1 ince dilim ekmek (kepekli)...
  3. 1200 kalorilik diyet

1200 kalorilik diyet

Bu diyetle ayda ortalama dört – beş kilo vermemiz mümkünmüş kızlar :tik:. Tabii diyeti uygularken bol bol su içmeyi ve yürüyüşler yapmayı ihmal etmememiz gerekiyor. İyi diyetler... 1. gün Kahvaltı 30 gram beyaz peynir, iki ince dilim light ekmek, bir adet domates ve iki salatalık Ara öğün 100 gram meyve Öğle Bir kase sebze çorba, bir adet ızgara derisiz tavuk budu, iki yemek kaşığı...
  4. 1200 Kalorilik Diyet :-))

1200 Kalorilik Diyet :-))

Selam Melekler,araniza yeni katildim.Kisaca kendimden bahsedeyim.adim Defne 26 yas bir kizim var 3 yasinda.Gebeligimde 35 kilo alarak 95 kiloya cikmistim,hamile kaldigim kilo 60 :sinir::sinir: gecen hafta 86 kilo oldugumu ögrendim veee kendime kizarak diyete basladim suan 82 kiloyum.Benimle birlikte bu diyeti yapicak Melekler ariyorum yanima,yalniz olunca daha bi zor oluyo........önümde upuzun...
  5. 1200 Kalorilik Diyet Listesi

1200 Kalorilik Diyet Listesi

bu konu ayda 4/5 kilo verdiren 1200 kalorilik diyek listesi hakkında bilgiler içermektedir. Yedikleriniz ve içtikleriniz kalori miktarına göre zamanla vücudunuzda fazlalıklar oluşturarak yağ birikimine yol açar. Bazen masum gördüğünüz herhangi bir içecek yada aldığınız bir besin de bulunan kalori miktarı ile hızla kilo alabilirsiniz. Yaz öncesi kışın aldığınız kiloları bir an önce verip yaza...

Sayfayı Paylaş