gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni Açılan Fakülteler ve yeni açılan yüksek okullar

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yeni Açılan Fakülteler ve yeni açılan yüksek okullar 2012 Yeni Açılan Fakülteler

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda 2012 Yeni Açılan Fakülteler ve yüksekokullar hakknıda bilgiler sunuyor ve ilgili arkadaşlarımıza faydalı olalım istiyoruz.

Bazı üniversitelerin bünyesinde fakülte ve yüksekokul açılmasına ilişkin Bakanlar Kurulu kararı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.Yeni fakülte ve yüksekokullar açıldı.

Ekli listede yeralan fakülte ve yüksekokulların karşılarında belirtilen yükseköğretim kurumlarına bağlı olarak kurulması; Millî Eğitim Bakanlığının 21/10/2011 tarihli ve 21844 sayılı yazısı üzerine, 28/3/1983 tarihli ve 2809 sayılı Kanunun ek 30 uncu maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 14/11/2011 tarihinde kararlaştırılmıştır.

CUMHURBAŞKANI Abdullah GÜL

İşte Yeni Açılan Fakülte ve Yüksekokullar 2012

Yeni Açılan Fakülteler ve yeni açılan yüksek okullar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. açılan her yara

açılan her yara

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. burası cehenneme açılan kapı

burası cehenneme açılan kapı

Yeryüzündeki cehennemi merak edenler buyrun bakalım:dil: burası cehernneme acılan kapı Burası Özbekistan'ın ücra kasabalarından biri Darvaz... Ancak çok önemli bir özelliği var. Darvaz'ın yerlilerine göre "Cehenneme açılan kapı" orada Burası tam 35 yıldır yanıyor. Hem de hiç durmadan 35 yıl önce doğal gaz aramaları için yapılan kazılar sırasında ekipler bir yeraltı...
  3. 2012 Yeni Açılan Fakülte ve Yüksekokullar

2012 Yeni Açılan Fakülte ve Yüksekokullar

Selam arkadaşlar 2012 Yeni Açılan Fakülte ve Yüksekokullar hakkında bilgi istiyorum sizden
  4. Açılama Nedir bilen var mı?

Açılama Nedir bilen var mı?

Merhaba size bir sorum olacak tabi cevap verirseniz bende Açılama Nedir öğreneceğim evet sorumu cümle içersinde sordum ama bir daha net olarak sorayım Açılama Nedir aranızda bilen var mı?

Sayfayı Paylaş