gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yeni albümü ile İsmail YK

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

genç kızların sevgilisi yakışıklı sempatik sanatçı Akşam Keyfi' ne konuk oldu....

'YENİ BOMBALARIM VAR!'
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN İSMAİL YK, GELECEK ALBÜM İÇİN İDDİALI KONUŞTU..

Ünlü popçu İsmail YK, yeni albümünün bomba gibi olacağını ve yepyeni sürprizlerle dolu, özgün olacağını açıkladı. Albüm hazırlıklarına tam gaz devam eden Ünlü sanatçı, albümünün çıkması için sabırsızlandığını, çok heyecanlı olduğunu sözlerine ekledi...

'ŞARKIYLA EĞİTİM OLMAZ'
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN İSMAİL YK, ŞARKIYLA EĞİTİM OLAMAYACAĞINI SÖYLEDİ..

İsmail YK, şarkılarının safsatadan ibaret olduğunu söyleyen eleştirmenlere şarkıyla eğitim olamayacağını açıkladı. Eğitim almak isteyen insanın gazete, dergi vs. kaynaklara başvurması gerektiğini savundu..

Yeni albümü ile İsmail YK konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsmail YK Bas Gaza Albümü

İsmail YK Bas Gaza Albümü

ismail yk Click this bar to view the full image. 1 - İsmail Yk Bas Gaza 2 - İsmail Yk Yar Gitme 3 - İsmail Yk Bir Numara 4 - İsmail Yk Gidersen 5 - İsmail Yk Söndür 6 - İsmail Yk Düğünün Varmış 7 - İsmail Yk Çatlak Zilli 8 - İsmail Yk Canım Acıyor 9 - İsmail Yk Bir Dudak Ver 10 - İsmail Yk Aç Telefonu 11 -...
  2. ismail yk nın acılımı

ismail yk nın acılımı

buyurun gerçeklerismail yapı kredi ismail yurtiçi kargo ismail yavru kurt ismail yalova kaymakamı ismail yedek kulübesi ismail yer kabuğu ismail yüz karası ismail yeşil kart ismail yedin mi kazığı ismail yanık koza ismail yalı kazığı ismail yarım kaldı ismail yeşil kundura ismail yaban kazı ismail yağ keçesi ismail yük katarı ismail yastık kavgası ismail yedi kule ismail yanlış karar ismail...
  3. İsmail YK... YENİ KLİBİ "1 NUMARA"!..

İsmail YK... YENİ KLİBİ "1 NUMARA"!..

ismail yk klip kızları ismail yk nın dansçılarının isimleri dansçılarının isimleri İsmail YK... YENİ KLİBİ "1 NUMARA"!.. Daha önce “Bas Gaza” ve “Yar Gitme” şarkılarıyla hem göze hem de kulağa hitap eden başarılı şarkıcı sürprizlerle dolu olan yeni klibiyle yine adından söz ettirecek. Sesiyle olduğu kadar danslarıyla da beğeni...
  4. İsmail YK Eurovision'a Talip!

İsmail YK Eurovision'a Talip!

ismail yk, eurovision, 2012, talip oldu, kim gidecek, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İsmail YK ,katılmaya başladığımızdan beri gurur meselesi yaptığımız,kazanıldığında kurbanlar kestiğimiz,kaybedildiğinde başımızı önümüzden kaldırmadığımız ve kaybeden şarkıcımıza bir yığın laf ettiğimiz ama hala ouanlamaların siyasi çıkarlarla yapıldığını bir türlü kafamıza...

Sayfayı Paylaş