gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

yeni Albümü İle Yeşim Salkım

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

eskimeyen yüzü ve sesi ile yeni albüm yapan Salkım 8 martta sevenleriyle buluşuyor... BABA YADİGARI ŞARKI DA ALBÜMDE!
    ÜNLÜ ŞARKICI YEŞİM SALKIM YENİ ALBÜM İÇİN BABASINN ŞARSINI KULLANICAK...

Yeşim Salkım, yeni albümünü 8 Mart Kadınlar Günü'nde çıkaracak. Salkım, albümde babası Dursun Salkım'ın 'altın plak' kazanmış şarkısını da yorumluyor.

yeni Albümü İle Yeşim Salkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Yeni Aşk

Yeşim Salkım - Yeni Aşk

Yeni aşk Soruyorum kendime hatalarım nerde Biliyorum tek suçlu geçen zaman Ne yeminler etmiştik, ne delice sevmiştik Ama değişti herşey Gör artık, bunu gör artık Senle sevdam eskidi bak Havada yeni aşk rüzgarı var Yalnız günler geçmiyor ah Yeni aşk geliyor, yeni aşk Göremedin sen bir kadın ne ister sevdiğinden Sıcak bir aşk tütüyor gözlerimden Bunu gör artık, gör artık
  2. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  3. Yeşim Salkım Yeni Albüm Sen Nasılsan Öyleyim 2008

Yeşim Salkım Yeni Albüm Sen Nasılsan Öyleyim 2008

Yeşim Salkım DMC etiketiyle müzik marketlere sunacağı yeni albümü "Sen Nasılsan Öyleyim"i tamamladı. "Sen Nasılsan Öyleyim" ile Balkan bestelerini kendine özgü sesi ve yorumuyla birleştiren Yeşim Salkım, müzik dünyasını kardeş topraklara götürüyor. Kimi zaman Silistre Kalesi'nin gölgesinde vedalaşan aşıkları anlatıyor, kimi zaman ise Hotina deresinin kenarında kurulan...
  4. Yeşim salkım artık daha farklı albümlerle sevenleriyle buluşacak

Yeşim salkım artık daha farklı albümlerle sevenleriyle buluşacak

SANAT MÜZİĞİ SÖYLEYECEK! Yeşim Salkım, bundan böyle Türk Sanat Müziği ağırlıklı albümler yapacağını söyledi.Salkım, 'Bu kararı almamda en büyük etken babam Dursun Salkım'dır. Ben, hep Türk Sanat Müziği dinleyerek, ud sesini duyarak büyüdüm' dedi gecce.com
  5. Yeşim Salkım dostları ile buluştu

Yeşim Salkım dostları ile buluştu

yeşim salkım, doğumdan sonra, eşiyle, arkadaşlarıyla, cafede, haberleri burada arkadaşlar. Kısa bir süre önce doğum yapan Yeşim Salkım, bir cafede yakın dostları ve eşiyle sohbet ederken, objektiflere yakalanmış. İşte o haber Melek'ler! Önceki gün Bebek’te objektife takılan başka bir ünlü isim de Yeşim Salkım’dı. Kısa bir süre önce doğum yapan şarkıcı ve eşi Hakan Eratik, Happily Ever...

Sayfayı Paylaş