Yeni anneler ve bebekleri hakkında herşey...

merhaba kızlar nasılsınız?uzun süredir giremiyorum ben nete.çünkü kızım çok yaramaz oldu bilgisayar açamıyorum rahat bırakmıyo edepsiz.bugün ram dokuz aylık olduk.8 tane dişimiz oldu :)en son kilo 9.300 boy 72 cm di.ne olcak böyle bilmiyorum eli kolu hiç durmuyo ama çok da tatlı oldu.sizler umarım iyisinizdir bir sıkıntı yoktur inşaallah.şu anda benim en büyük sorunum emerek uyuması emzik vermiyorum geceleyinde 3 kere felan kalkıyor iki emip uyuyor hemen ne yapcam bilemiyorum:((kendinize çok iyi bakın gelmeye çalışıcam anca uyuduğu zaman artık:)))
canım ya ben senle bayadır karşılamadım.büyümüş maşallah senin bebişinde.boyu kilosu çok iyi maşşallah.benimkide mezik almadı.bizde gece çok kalkıyor biraz emip uyuyor.bu saatten sonra çok yapılcak bir şey yok galiba.büyüdükçe alışcaklar herhalde.

umarım alışır canım yaa.bayağı zor oluyor biraz sinirli hatun istediği olmayınca atıyor kendini.şaşırdım kaldım valla.:)

abuuu meryem pozitifse test bu ne hiz diycem :D
berranurum allah bi avazda kurtarsin insallah.

veeee bizde katilalim artik kizim bugün 17 günlük oldu gaz sancilari basladi hafiften saat basi anami aglatiyo valla hep kucak istiyo ne yapcam cok merak ediyorum valla bi babasinin kucaginda bi benim bi annemin :)
heee emme meselesi, benim meme ucun yok denilecek kadar benim kizda emmiyo bende sagip veriyorum aradada mememi veriyorum ama hic hosuna gitmiyo ortaligi yikiyo, keske emse bende rahat ederdim gece gündüz sütüm geri vurmasin diye 3 saatte bi sagiyorum sütümü...

kızlar berranur arkadasımız gece 11.30da 3040gr 48 cm boyunda bır oglu oldu sızlere haber vereyım dedım Allah ım saglıkla büyütmeyi nasıp etsın ınsallah

canım arkadasım çok tebrık edıyorum senı Allah analı babalı büyütsün ınsallah çok sevındım canım benım yegenıme kocaman öpücükler

Kızım bugün 10 aylık oldu.Doktor kontrolümüzde kilo 10 kg 100 gr geldi.Boy geçen ay saglıkocağında 70 cm di şimdi doktorda 69 ölçtüler.Doktor kiloda öndeyiz boyda ise anormallik yok normal dedi.Bana biraz boy az gibi geliyor ama.Kan ve idrar tahlili yapıldı.Canım kızım elinden kan aınırken koca hastaneyi inletti,sicim gibi göz yaşı döktü,içim parçalandı.Sakinleştirmeye çalıştım ama nafile ağlamaktan alnına nokta nokta kan oturdu.Neyse ki sonuçlar iyiydi kan degerleri baya yüksek çıktı ve artık demir takviyesini kestik.İdrar tahlilindede sorun çıkmadı.Bir idrar kültürü sonucu var onuda 2 gün sonra çıkacakmış.Umarım ondada sorun çıkmaz.Doktora emeklemiyor ve hala diş yok bunlar sorunmu dediğimde;diş için en geç 14 ayı beklicez dedi.Emeklemede bizim için gelişim aşaması degil dert etmeyin dedi.En önemlisi ayak ucuna basması hususunda ise ,yürümeye başlasa dahi bir süre ayak ucunda yürümek isteyebilir sorun degil dedi.İçim okadar rahatladı ki.En çokta kan değerlerine sevindim.Yediğimiz ciğerler,kıymalar,yumurtalar bol bol kan yapmış kızıma:))ohhh valla baya bi yük kalktı sanki üstümden:))

Geri