Yeni anneler ve bebekleri hakkında herşey...

teşekkür ederim cevap için aptamil şuanda kullanıyorum ayedikten sonra kakasını yapamıyor :( benimde oğlum beyaz tenli dedğin gibi bezin değdiği yerler bile kızarıyor hametan ve sebamed kullanıyorum şimdilik iyi gibi
ayrıca bebeğin için yüz nemlendiricisi kullandın mı benim oğluşun yüzü kuru mustela aldım ama yüzü döktü başka ma krem araştırıyorum şimdi[/QUOTE]

slm güzel meleklerim nekadar uzun zaman oldu ya bebek için ağlayıp dertleştiğimiz günleri hatırlayıp duygulandım
yoncax semra sizlerin ikinci bebişlriniz bile oldu rabbim sağlıcakla büyütmenizi nasip etsin

biz 9 aylık olduk teyzeleri bebişim maşallah çokkkk yaramaz annesinin bitanesi öyl meraklıki hergördüğüne dokunmak istiyo ilk incilerimiz daha yeni çıkıyo 1 ay oldu hala çıkmadı yerinden normalmi ki bu malesef bizim bebiş emmeyi bıraktı dahası mamada beğenmiyo önce aptamil aldım içmedi halbuki içmesini çok istemiştim şimdi ülker hero bebby kullanıyorum onu sevmiyoya işte az içiyo yine rabbim bebişlerimize uzun ve sağlıklı ömürler versin hepinizin küçük kuzularını ve sizi çokkkkk öpüyorum allaha emanet olun

selam kızlar yoncax bebişine ALLAH sağlık sıhhat uzun ömürler versin.ben senin bu işi böyle halledebiliceğine emindim zaten.çok düzenli tertipli büyütüyorsun çocuklarını.ALLAH BİZEDE BÖYLE YETİŞTİRMEK NASİB ETSİN.
bu arada benim de ikinci bebişim geliyor.6 aylık hamileyim.hiç planlamamıştım alışmakta zorlandım biraz.ben ilkinde çok sıkıntı çektim doğru düzgün bi düzen oturdamadım.yeme sorunumuz devam ediyor.bıngıldağı kapanmadı.gelişimi normal diyor doktor.bizde bunla avunuyoruz.11,5 kilo ve 86 cm boyu.sonradan belki de böylesi daha hayırlı olur diye düşündüm.ama yonca senin çevrende olanlar benim çevremdede var .oğlun çok küçük tek başına nasıl bakıcan diye başladılarmı lafa bastırdığım korkularım gün yüzüne çıkıyor.senin yazdıklarını okuyunca biraz rahatladım.inşallah bende senin gibi bir düzen kurabilirm inş.ikinci bebeğimde oğlan .askarlerim çift yani:)bizde bu tuvalet eğitimine yeni başladık.ama oyuna çeviriyor işi.ne zaman mutlu sona ulaşcaz bilmiyorum.
berranur, mrs m bebileriniz büyümüş maşallah.herkesin bebişlerine ALLAH SAĞLIK SIHHAT VERSİN İNŞ...

canım hosgeldın ınsallah ıyısındır 2. bebiş gelıyormuş sevındım adına her ne kadar süprız bır bebek olsada güzeldır herhalde sen baslarda kabullenememıssın ama çok normal çünkü ufak bır oglun var fakat Allah yardımcın olacak sende bebegını saglıkla dünyaya getırıp güzel güzel büyüteceksın tatlım mutlaka zorlukları olacak çok kolay kımse dıyemez ben dıyenede ınanmıyorum ama insallah sakin olur 2. bebeişinde rahat edersın canım benım oglumda 22. ayında 2 yasına az kaldı ama o kadar yaramaz ve durmuyorkı 2. bebek aklıma bıle gelemıyor malesef ne yemek yapmama ızın verıyor ne temızlık hep pesımde mızmız ne ıstedıgıde bellı degıl bazı günler daha ıyı ama genelınde hep yanında oturucam eeee o zamanda hiçbişi yapamıyorum yınede buna sükür ne dıyeyımkı artık zor kolay büyüyecek ben zaten ciddi anlamda korunuyorum 2.si suan olmasın dıye tabıkı yınede Allah bılır ama ben önlemımı ciddi manada alıyorum yınede hamıle kalırsam Allah ın takdırı tabıkı fakat suanda kendımı hiçbir sekılde 2. çocuk hazır hıssetmıyorum aklıma gelınce delırcek gıbı oluyorum düşün yanı halımı ne kadar zor büyütmüşüm Allah ım ogluma uzun ömürler saglık versın yeter bana 2.si artık ılerde belkı belkıde hiç kısmet artık neyse bakalım arada gır yaz sende kıb öptüm

Allah analı babalı ve sağlıklı büyütsün inşallah bu sayfayı açman ne güzel . benimde bebeğim doğdu ve 2 aylık oldu ayrıca diğer arkadaşlarında paylaşımları çok güzel.

merhaba arkadaşlar
uzun zamandır giremiyordum nete.gerçi kimseler kalmamış buralarda.ben 2. oğlumud büyüttüm sayılır.10 aylık oldu.ikinciler
daha kolay büyüyor galiba.çok korktuğum gibi olmadı.zorlandım ama çok şükür iyiyiz şimdi.biraz kıskançlık var o kadarda olcak artık.biraz daha büyüyünce beraber oynarlar inş.büyüğünü öyle avutuyorum bak büyüsün beraber oynıcaksınız diye.her gün boyunu ölçüyoruz bebeğin büyümüşmü diye:) sabırsız abisi hemen büyüsün isityor yoncax sen neler yapıyon.selzeh mrs m berranur nerelerdesiniz.ayşegül sanada çok sevindim canım.ALLAH BEbeğine sağlık mutluluk versin ömür boyu

Geri