gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Audi A1

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Yeni Audi A1 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ertuğ Ergin “A1″ Son Albüm 2008

Ertuğ Ergin “A1″ Son Albüm 2008

ertuğ albüm İlk albümü “Hayatım” ile büyük beğeni kazanan Ertuğ Ergin ikinci albümü “A1” ile yeniden gündemde… Hande Yener, Aşkın Nur Yengi, Emre Altuğ, Ufuk Çakır gibi Pop müziğin önemli isimleri tarafından seslendirilen şarkıların sahibi Ertuğ Ergin ikinci albümü “A1”i geçtiğimiz günlerde çıkardı. Hande Yener’in seslendirdiği “Kim Bilebilir Aşkı”, “Yola Devam” gibi birçok parçası hit...
  2. Audi !! (tarihi)

Audi !! (tarihi)

Audi, Alman bir otomobil şirketidir; Volkswagen grubunun bir markasıdır. Şirketin merkezi Ingolstadt, Bavyera'da bulunmaktadır. Şirketin geçmişi 1899 yılına ve August Horch'a dayanmaktadır. İlk Horch otomobili kendisi tarafından 1901 yılında tasarlanmıştı. 1910 yılında Horsche şirket dışarısına atılmış ve kendi adını eski ortaklarıyla olan anlaşmazlıklar nedeniyle artık yaptığı tasarımlarda...
  3. 2013 Audi A1 Araç Tanıtımı Özellikleri

2013 Audi A1 Araç Tanıtımı Özellikleri

2013 audi a1 özellikleri 2013 audi a1 resimleri 2013 audi a1 tanıtımı Sadece 333 adet üretilecek ve sadece beyaz gövde rengiyle satışa sunulacak olan 2013 Audi A1, küçük ama şık tasarımıyla göz dolduruyor melekler :) 100 km hıza 5.7 saniyede ulaşan 2013 Audi A1 Quattro, 256 beygir ve 350 Nm tork üreten 2 litrelik turbo benzinli motora sahip olacak.
  4. Audi A1 2013 Otomobil Tanıtım Videosu

Audi A1 2013 Otomobil Tanıtım Videosu

2013 audi a1 özellikleri 2013 audi a1 resimleri 2013 audi a1 tanıtımı Daha önce forumumuzda tanıtımını yaptığımız 2013 Audi A1 araç tanıtım videolarını szilerle paylaşıyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=bmafLiKasVA&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=Ek-ULiSvTYw&feature=related
  5. AUDİ TT OTOMOBİL DÜNYASININ YENİ EFSANESİ

AUDİ TT OTOMOBİL DÜNYASININ YENİ EFSANESİ

Audi tt, audi tt teknik aksamı, audi tt özellikleri, audi tt hakkında bilgiler Audi TT otomobil dünyasının hız ve estetik simgesi modellerinden biri. İspanya'nın Marbella şehrinde düzenlenen bir test sürüşü etkinliğiyle tanıtılan üçüncü nesil Audi TT efsanenin son temsilcisi. Yerini aldığı modelden kıyasla daha köşeli hatlara sahip olan yeni TT, tamamen kişiselleştirilebilen dijital gösterge...

Sayfayı Paylaş