gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Yeni Ayakkabımız Ayağımızı Sıkıyorsa Ne yapmalıyız

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Sıkan ayakkabılarımız hakkında bilgi vermektedir.
    Melekeler bayram için çok şık bir ayakkabı aldık. Her zamanki ayak numaramız ,fakat ayakkabımız ayağımızı inanılmaz derecede sıkıyor.Ayakkabımız ayağımızı sıkmasın diye genişletmek için ne yapmalıyız.Faydalı bilgiler bölümümüzde sizlerle.

Yeni aldığınız ayakkabı ayağınızı sıkıyorsa,içini alkollü yada sirkeye batırılmış bir bezle silip,Bu bezi ayakkabının burnuna sokup bir gece bekletebilirsiniz.Ayakkabıyı giymeden önce içini sıcak buhara tutup veya saç kurutma makinasıyla sıcak hava püskürtebilirsiniz.

Yeni Ayakkabımız Ayağımızı Sıkıyorsa Ne yapmalıyız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayaklarınız ve ayakkabınız

Ayaklarınız ve ayakkabınız

ayak sağlığı, ayakakbı seçimi, hakkında bilmeniz gerekenler burada akradaşlar. Ayaklarınızın sağlığı konusunda başrol oynayan ayakkabınız ve psikolojiniz hakkında şaşkınlıkla okuyacığınız bilgileri, bu makalemizde sunuyoruz Melek'ler. ▪Çizmeler insana güven ve güç duygusu verir. ▪Topuklu ve abiye ayakkabılar kadınlara kendini daha dişi hissettirir. Hele bu yaz vitrinleri dolduran...
  2. sürekli dişlerimi sıkıyorum bunun ne zararı olur ?

sürekli dişlerimi sıkıyorum bunun ne zararı olur ?

Gece uyurken de gündüz de sürekli dişlerimi sıkıyorum. Annem bunun çok zararlı olduğunu söylüyor ama bir türlü bu huyumdan vazgeçemiyorum. Ne yapmalıyım? Bir zararı olur mu bana ?
  3. ayaklarım aşırı terliyor ne yapmalıyım

ayaklarım aşırı terliyor ne yapmalıyım

Arkadaşlar, ayaklarım aşırı terliyor, insan içine çıkmaya utanıyorum. Var mı bunun bir çaresi ne olur bilen varsa yazsın Allah rızası için..
  4. Ayakkabınız Ayağınızı Sıkıyorsa Çözümü Burada!

Ayakkabınız Ayağınızı Sıkıyorsa Çözümü Burada!

bu konu ayağı sıkan ayakkabılar için çözüm önerilerine yer vermektedir. Yeni aldığınız ayakkabılar ilk başlarda genel olarak ayakları sıkarlar. Bütün bedenin yükünü çeken ayaklar eğer rahat değilse bu sizin de performasyonunuzu olumsuz şekil de etkiler. Ayakkabınızı çok severek aldınız ama ayağınızı sıktığı ve hatta vurduğu için rahatlıkla giyemiyorsanız sizlere son derece basit ama etkili...
  5. Ayakkabınız Ayağınızı Vuruyorsa Ne Yapmalısınız?

Ayakkabınız Ayağınızı Vuruyorsa Ne Yapmalısınız?

ayakkabı ayağınızı vuruyorsa ayakkabınız ayağınızı vuruyorsa Sevgili melekler, binbir hevesle aldığınız ayakkabınız ayağınızı vurduysa dünyanın sonu değil. Farklı yerlerden ayağı vuran ayakkabıların tamir edilebilmesi ya da önlem alınabilmesi için nereden vurduğunun iyi bilinmesi gereklidir. Ayakkabı, arka kısmının derinliği fazla ise genelde arka üst kısımdan vurur. Arka üst...

Sayfayı Paylaş