Yeni ayrılık sözleri

M

Misafir

Forum Okuru
Yeni ayrılık sözleri
yeni ayrılık sözleri, mesajları, msj, msjları, sms ve dahası burada arkadaşlar.

ayrilik-118.jpg

Hayatın en acı gerçeklerinden biridir ayrılık. Kimi aşkından ayrılır, kimi dostundan, kimi ailesinden, kısacası sevmelerin sonu kimi zaman ayrılıklar ile sonuçlanır malesef...

Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda ayrılık sözleri örnekleri sunuyoruz sizlere...

Bir Gün Seni Sensiz Yaşayacağım Biliyorum Bu Aşkın Devri Azaldı Görüyorum Ayrılıkmı Dersin bu Sence Yoksa Dargınlıkmı, Kandırma Beni Artık Al git Ayrılığını…

benim Aşkımla Büyüyen Sevgi Şimdi Senin kaçışlarınla bezdiriyor Zamanımı Ayrılık Olucaksa Bu Aşkın Sonu Durma Sende Git bekleme Ayrılık lafını…

içtiğim Alkoller oldu derdime derman kaçışı yok biliyorum geldi Ayrılık Zamanı Görüyorum yeniden başlamaz bu Aşk Gidiyorum…

Sözüm yok Söyleyecek Hecelerim kelimelerimle Savaşıyor Sonunda Biticek Seninle yaşadığım Bir Hikayeydi Bitti Ayrılık geliyor gibi Yine tek kaldım Sevgilim Lütfen Bırakma Beni…

Ne güzel Sözler Söylerdik Birbirimize Zamansız geldi Ayrılık Rüzgarı Sevgimizin üstüne Alışamadım Sensizliğe Bırakma Aşkım Tut ellerimi…

Yılları Bitirdik ömrümüzde Zamanı geçirdik Sevgimizle Nerden Çıktı Bu Ayrılık yine Olmadı Güzelim Hayallerimle Bırakma Beni…

gecelerim oldu arkadaşım boş ve beni düşünme arkadaşım yalnızlık kaderim biliyorum Ayrılıklar benim sevgim artık görüyorum…

Ayrılık Olucağını Bilerek Sevdim Seni Gurbete Gittim Gideli Duyamadım Sesini özledim Seni Sevgilim bu Ayrılık çok Yıprattı beni…

Yollar Gider Ama Bitmez Sevgi Doğar Ama görünme Aşk Hissedilir Ama Geçmez Ayrılık gelir Gider kimse biLmez…

Snei bekliyorum Ayrıldığımız yerde, Gözlerimin önünde Her Anın kelime Kelime Bitti Artık gidiyorum Dedin ya sen ilişkimizi değil beni bitirdinde gittin…

Ben Sensiz Zamanlarıma yanarken Sen belki bensiz geçen Zaman ve Günlerine Sevineceksin Ama Şunu Unutmaki Sende 1 Gün Seviceksin ozaman Kendinde beni Görüceksin…

Ayrıldık işte mutlu Ol Sevgilim ben yine Sensiz yaşamaya Sen Yine Bensiz Mutlu Olmaya Devam et…

Şarkılar Anlattı yalnızlığımı Yine Ayrılık Saati geldi Buldu yalnızlığımı Bu yalnızlık Bitmez Bende Ayrılıklar Sürer Gider benimle…

Yol uzundur Ayrılık Olur Sevgi Büyüktür Kavgalar Olur, her kavganın Sonu Olurmu Ayrılık? her Yolun Sonunda Olurmu yalnızlık?

Geri