gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yeni Berat Kandili Kutlama Mesajları da paylaşın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar ben Berat Kandili Kutlama Mesajları arıyorum ama gördüklerim hep bildiğimiz alıştığımız eski Berat Kandili Kutlama Mesajları sizden bunun yeni olanlarını istiyorum yani Yeni Berat Kandili Kutlama Mesajları istiyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Berat Kandili Kutlama Mesajları da paylaşın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berat Kandili En Güzel Mesajları da paylaşın

Berat Kandili En Güzel Mesajları da paylaşın

Selam arkadaşlar sizden Berat Kandili En Güzel Mesajları paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum ve şimdiden tüm müslüman kardeşlerimin kandilini kutluyorum.
  2. Yeni İftar Mesajlar da paylaşın

Yeni İftar Mesajlar da paylaşın

Selam kızlar Ramazan Ayına çok az kaldı ve sizden bu yıl için iftar da sevdiklerimize atacağımız iftar mesajları istiyorum ama mümkünse yeni iftar mesajları olsun:)
  3. Berat Kandili İçin Yepyeni Kutlama Mesajları Buyrun

Berat Kandili İçin Yepyeni Kutlama Mesajları Buyrun

Berat Kandili Kutlama Mesajları Berat Kandili Kutlama Mesajları Yeni Bu gece Berat kandili gecesi melekler :) Şimdiden tüm meleklerimizin ve sayın misafirlerimizin gecesini kutluyoruz. Tüm duaların kabulu için Alllah'a dua edeceğimiz bu güzel gecede sevdiklerinize yollayabileceğiniz Berat Kandili kutlama mesajlarını da sizlerle paylaşıyoruz.. :) *Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen,...
  4. 2013 Berat Kandili Kutlama Sözleri Mesajları

2013 Berat Kandili Kutlama Sözleri Mesajları

Bu konu Berat gecesi ile ilgili kutlama sözelri ve mesajlarına yer vermektedir. Biz müslümanlar için mübarek olarak kabul edilen gecelerden biri olan Berat gecesini en iyi ve hayırlı bir şekilde ihya etmenizi ve bu mübarek gecede tüm dualarınızla birlikte yaptığınız hayır ve ibadetlerin kabul olmasını dileyerek sizlere 2013 Berat gecesi sözleri ve mesajlarını sunuyorum. Şaban ayının 14....
  5. 2016 Berat kandili mesajları

2016 Berat kandili mesajları

Müstesna bir ibadet gecesi mübarek berat gecesi.Müslümanlarca kutsal sayılan ve önemi büyük olan berat kandili fırsatlarla dolu bir gündür.Beratını bu mübarek gece almak isteyen ellerini semaya açıp rabbinden af ve mağfiret dilesin.Berat gecesi için sevdiklerinize ,eşinize,dostunuza güzel mesajlar atmak isterseniz,2016 Berat gecesi mesajlarımızı inceleyebilirsiniz.Öncesi Berat gecesi...

Sayfayı Paylaş