gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeni bergüzar korel resimleri arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam.Karadyı dizisini ve Bergüzar Koreli çok beğeniyorum , o diziden resimleri var mı sizde Bergüzar Korel 'in ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
yeni bergüzar korel resimleri arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

berguzal korel bergüzar korel makyajsız
  2. Bergüzar korel resimleri

Bergüzar korel resimleri

Birçok kişinin hayranı olduğu Berguzar Korel resimleri, fotoları ile ilgili görselleri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. En son kendisini Karadayı dizisin de hakime Feride olarak izlediğimiz Berguzar Korel bakalım yeni yakın bir zaman da hangi dizi yada sinema filmi ile bizlerle olacak. Berguzar Korel hakkın da bazı merak edilen bilgileri de paylaşıyoruz. Berguzar Korel kaç...
  3. Binbir Gece Dizisinin Şehrazatı Bergüzar Korel Resimleri

Binbir Gece Dizisinin Şehrazatı Bergüzar Korel Resimleri

binbir gece şehrazatın gelinlik modeli şehrazat gelinlik modeli bergüzar korel binbir gece şehrazatın gelinliği
  4. Bergüzar Korel hamile mi

Bergüzar Korel hamile mi

berguzer korel berguzar korel hamile bergüzar hamile kıyafetleri bergüzar fotoğrafları berguzer Hayırlısı olsun ne diyelim... Önceki ay ekrana veda eden “Binbir Gece” dizisi çekilirken rol arkadaşı Halit Ergenç’le başlayan ve uzun süre inkâr ettiği aşkını 7 Ağustos’ta Les Ottomans Otel’de nikâh masasına taşımaya hazırlanan Bergüzar Korel’in iki aylık hamile olduğu iddia edildi. Şu...
  5. Bergüzar Korel Kimdir?

Bergüzar Korel Kimdir?

Sevgili melekler, Halen atv ekranlarında yayınlanmakta olan Bitmeyen Şarkı dizisinin yıldız oyuncusu Bergüzar Korel ,sinema sanatçıları Tanju Korel ve Hülya Daracan'ın kızları olarak 27 Ağustos 1982'de İstanbul'da doğdu. Çocukluğunu Ulus'ta geçiren Korel, ilk öğrenimini Nilüfer Hatun İlköğretim Okulu, orta öğrenimini Yıldız Koleji'nde yaptı. Kolej'den mezun olmasının ardından Mimar Sinan...

Sayfayı Paylaş