gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni Bilinmeyen Mesajlar Kısa

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bilinmeyen Mesajlar Bilinmeyen Mesajlar Kısa
    Misafirimiz istemiş, bizde misafirperverliğimizi gözterip bilinmeyen mesajları sizlerle de paylaşmak istedik Melek'ler. Hoş bu mesajları burada yayınladıktan sonra bilinmedikleri kalmıyor ama :D:D İğrenç bir espirimi oldu olsun banane yaa :A

- Yeniden başlamak seninle yaşlanmak istiyorum bebeğim.

- Gel yanıma usulca yaklaş bana sevgini anlat bana gözlerime bakarak seni seviyorum de...

- Tanıştığımız günü anımsıyorumda kalbim yerinde durmuyordu şimdi ismini andıkça gözyaşlarım durmuyor.

- Yaşanmayan mutlulukları yaşıyorum seninle bilinmeyen maceraları görüyorum seninle duyulmamış sözleri duyuyorum ve seni seviyorum.

- Ayrılmaz ellerimiz küsmez kalbimiz bitmez sevgimiz biz seninle sevgiliyiz.

- Seni mavi okyanusun derinliklerinde buldum, şimdi bulduğum okyanusta kayboluyorum.

- Uykusuz gecelerimin sabahısın, bütün güzelliklerin adısın, sen benim kara sevdamsın.

- Kör oldum aşkınla hayatı göremiyorum birtanem seninle yaşamaya alıştım sakın gitme yanımdan.

- Sana olan sevgim seninle birlikte devam edecek, sen gidersen sevgimde gidecek..

- Beni seveni severim bana dert getireni silerim.

- Mutlu olmak için mutlu edecek birini bulmak lazım.

- Yalan mutluluklar içinde gerçek sevgiyi bulursun umarım.

- Canım sevgilim hayattaki tek gerçeğim sensin benim tek dilberim al bu kalp bu beden senin.

- Bu dünyada kalıcı olacak aşkımız örnek olacak sevgimiz etrafımıza yeterki tut ellerimi bırakma.

- Sana olan sevgim seninle birlikte devam edecek, sen gidersen sevgimde gidecek.

Yeni Bilinmeyen Mesajlar Kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni ve  Kısa Günaydın Mesajları

Yeni ve Kısa Günaydın Mesajları

günaydın gunaydın günaydin günaydın mesajları kısa kısa mesajları Yeni günaydın mesajları, kısa günaydın mesajları, İşyerine geleceksiniz yeni uyandınız ve sevgilinizin ilk sizin mesajını görmesini istiyorsunuz. Ne yapıyorsunuz hemen telefonlara sarılıyor ve aşağıdaki mesajlardan bir tanesini sevdiğinize gönderiyorsunuz. Onuda mutlu ediyorsunuz. Hadi bakalım. Günün Aydın Olsun. , Dilerim Ki...
  2. Bilinmeyen Mesajlar

Bilinmeyen Mesajlar

Bilinmeyen Mesajlar kısada olsa olur :) Ama buraya yazın bilinmeyen mesajları ok mi arkadaşlar:D
  3. Yeni Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa

Yeni Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa

Tanışma Yıldönümü Mesajları Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa Tanışma yıldönümünü kutlamak isteyenler ve kutlayacak oalnlar, sizler için en güzel tanışma yıldönümü mesajlarını bu sayfamızda topluyor ve aşkınız daimi olsun diyoruz :) Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum...
  4. Yeni Kısa Vefat Mesajları Buyrun

Yeni Kısa Vefat Mesajları Buyrun

Kısa Vefat Mesajları En Güzel Vefat Mesajları Sevgili melekler, her canlı ölümü tadacak, hayatın kuralı böyle, Allah böyle bir düzen kurmuş. Bir bebeğin doğması bize ne kadar doğal geliyorsa ölüm de o kadar doğal gelmeli. Ve tutulan yas abartılmamalı. Allah herkese hayırlı ömürler versin diyerek bu yazımızda vefat mesajları paylaşmak istiyoruz sizlerle... İnsan doğar büyür yaşar ve...
  5. yeni yıl mesajları kısa kısa

yeni yıl mesajları kısa kısa

Yılbaşına az bir zaman kaldı ve pek çok üniversite arkadaşım uzakta. Onlara yılbaşı gecesi yollayabileceğim yeni yıl mesajları arıyorum ama kısa kısa ..Forumunuzda varmıdır ?

Sayfayı Paylaş