gebe
  1. Güler

Güler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yeni bir diyet: metabolic balance

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında Güler tarafından paylaşıldı.

metabolik balance metabolik balans diyeti metabolic balance balans metabolic diyeti merhaba meleklerim belki duymusunuzdur, yeni bir diyet cikti metabolic balance isimli... bu diyet cok saglikli ve doktor kontrolinde uygulaniyor. önce doktora kan aldirmaya gidiliyor. sonra kandan 36 tane test cikartilip size özel yemek plani cikartiliyor. yani vucutunuz neyi gerekli duyuyorsa onu yiyebiliyorsunuz belli bir miktarda. bu yemek plani da sizin parmak iziniz sayilir, cünkü hersey gramina göre belirtilmis.
    bu rejim 4 etapli.

1. etap hazirlik (2 gün)

2. etap vucutu bu degisik yemek tarzina alistirmak (14 gün) ve rejim etabi oluyor ayni anda --> ideal kiloya kadar devam edebilirsiniz

3. etap yavas yavas simdiye kadar yasak olan gidalari yemek planina eklemek

4. etap kiloyu tutabilmek

ben 2 haftadir bunu uyguluyorum ve kendimi harika hissediyorum. benim sorunum diyet degil, bulimia hastasi olmam...ama bu rejim sayesinde kurtuldum nihayet nihayet nihayet...:eferin: :eferin: :eferin:

bu rejimi hekese tavsiye ederim. ama sadece rejim yapmak icin degil saglikli beslenmek iyin de uygulaniyor.

sizlere daha iyi anlasilsin diye bir link vereyim:
    http://www.emindex.ch/manfred.heggli/Flyer_tuerkisch.pdf

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeni bir diyet: metabolic balance
    paylasim icin sagol canim

3. Güler

Güler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeni bir diyet: metabolic balance

arkadaslar. sanirimm bu rejim veya saglikli beslenme türkiyede daha cikmadi...öyle okudum...:seker:

yeni bir diyet: metabolic balance konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Yıl Diyeti

Yeni Yıl Diyeti

Hedef: Haftada 1 - 2 kilo. Günlük kalori: 1500 Kcal Yeni yıla yepyeni bir formla girmek isteyen kişilere yönelik 1500 kalori civarında bir diyet. Hemen başlayarak Yeni Yıla bir iki kilo eksik girebilirsiniz. Bu diyette günlük menü diyet süresince aynıdır. DİYET BOYUNCA Sabah : 1 ince dilim ekmek, 20 gram peynir, 1 domates, 1 salatalık. Kuşluk : 1 porsiyon meyve Öğle : 1 yağsız tost, 1...
  2. Metabolic Balance sistemiyle ilgili soru ve cevaplar

Metabolic Balance sistemiyle ilgili soru ve cevaplar

Fazla kilolarından kurtulmak isteyen Melek'lerimize ve bizi ziyaret eden misafirlerimize; beslenme uzmanları ve dokdorlar tarafından geliştirilen, kilo düzenleyici metabolizma programı olan metabolic balance uygulamasından bahsedeceğiz bu yazımızda. Evet sevgili melek'ler, metabolic balance hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabı aşağıdadır! Dr. Wolf Eckhart Funfack'e göre; az ve...
  3. Yeni bir diyet? Kendinizi Aç Bırakmayın

Yeni bir diyet? Kendinizi Aç Bırakmayın

Her pazartesi yeni bir diyete başlıyorsanız kilo vermeniz zorlaşabilir. Sürekli diyet değiştirerek kilo veremezsiniz. Düzenli yeme alışkanlıkları kazanmadan kilo vermek yerine kilo bile alabilirsiniz. En sevdiğiniz yiyeceklerden kendinizi mahrum bırakarak kilo veremezsiniz. Kilo vermeyi daha kolay hale getirmenin yolları vardır. Ne kadar yavaş kilo verirseniz o kadar çok sağlıklı olursunuz ve...
  4. Dukan Diyeti Tehlikeli Diyetlerden Biridir

Dukan Diyeti Tehlikeli Diyetlerden Biridir

Yüksek protein- düşük karbonhidrat diyetleri yaparak tahmin edemeyeceğiniz kadar kilo verebilirsiniz. Bu mümkündür. Bu diyetleri yaparak zayıflayan birçok kişi de vardır. Bu diyetlerin her geçen gün daha çok popüler olmasının sebebi de budur Kısa zamanda zayıflamaya yardımcı olan bu diyetler aşırı kilolu kişilerin en çok tercih ettikleri diyetler arasındadır. Bu diyetleri yapmak isteyen...
  5. Metabolic Balance Beslenme Hakkında Bilgiler

Metabolic Balance Beslenme Hakkında Bilgiler

metabolic balance, metabolic balance beslenme, metabolic balance beslenme nedir Sevgili melekler, Metabolic Balance beslenme, insan vücudunda dengeyi sağlayan, “kişiye özel dengeli beslenme programıdır. Kısa sürede insanı başarıya ulaştırır ancak bu beslenme programı hayata geçirilmesi gereken bir sistemdir. Konuyla ilgil ibilgileri Konya Binkonut Tip Merkezi Dermatoloji Uzmanı Dr. Kadriye...

Sayfayı Paylaş