gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeni bir hayat yarışmacıları isimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yeni bir hayat yarışmacıları isimleri de yazarsanız çok sevinirim ben o yarışmayı geçen gördüm beğendim isimlerini merak ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yeni bir hayat Mavi Takım yarışmacı isimleri
    Ayhan Arslan

Elif Ekşi

Kevser Göbekli (ilk hafta elendi)

Mert Ali Silahyürekli

Ömer Hafızoğlu

Sedef Şengül

Semra Tıktık

yeni bir hayat Kırmızı Takım yarışmacı isimleri

Deniz Güleryüz

Fatih Dikmen

Fulya Afacan

Gözde Gemalmaz

Hakan Aktürk

Halil İbrahim Güzay

Macit Oğuzata

yeni bir hayat yarışmacıları isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Al sana yeni bir hayat!

Al sana yeni bir hayat!

Bana bir bilet verir misiniz? -Nereye? -Yeni bir hayata. -Orası neresi ya? -Yeni bir hayat,yeni insanlar… -Yok kardeş!Ankara istersen var. -Yeni umutlar,yeni aşklar… -Adana veriim. -Yeni bir ben… -Şanlıurfa veriim. -Her yere gittim.Dünyada gezmediğim yer kalmadı. -Zonguldak veriim. -Tatmadığım zevk kalmadı. -Nereye gidecen birader sen ya? -Yeni bir hayata dedim ya. -Kafa mı buluyon sen...
  2. yeni bir hayat kapımda =)

yeni bir hayat kapımda =)

Yeni bir hayat beni beklıyor açmış kollarını hiç düşünmeden bana koş dıyor mutlu olmak birazda olsa gülmek için bana koş dıyor buzmana kadar çok bekledım ama bir sanıye bile beklemeye sabırım kalmadı o gidiyor umurumda bile değil artık üzülmedıgımı farkettım çok üzüldüm ama busefer zafer benim sadece benim olmalı savaşı kazan başar ben olamalıyım (:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: kahkahlar...
  3. Wipeout'un Yeni Yarışmacıları Ünlüler Olacak!

Wipeout'un Yeni Yarışmacıları Ünlüler Olacak!

wipeout, yeni sezon, asuman krause, kimler yarışacak, ünlüler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk ve Yunan yarışmacıların halen yarışmakta oldukları Wipeout yarışmasının yeni bölümünde ünlüler yarışacak. Atilla Taş, Ümit Erdim, Mehtap, Sertaç Akkaya, Tony, Metin Yıldırım, Esra Sönmezer, Ebru Şam ve Senem Kuyucuoğlu'nun yarışacağı yarışma 25 Haziran'da...
  4. 2012 de Survivor Yarışmacıları isimleri kimler olacak

2012 de Survivor Yarışmacıları isimleri kimler olacak

2012 de yapılacak olan survivor yarışmasına kimler katılacak ? Ne zaman yapılacak bu yarışma bilgisi olan var mı ?
  5. Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları kimlerdir lütfen Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları isimlerini listeleyin ve bilgi verin merak ettim

Sayfayı Paylaş