gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacı Kadrosu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Yeni Bir Hayat Yarışmacılarının İsimleri Yeni Bir Hayat Yarışması Hakkında Bilgi Yeni Bir Hayat

Ekranlara geldiği günden beri özellikle kilo problemi olan izleyicilerin takip ettiği Yeni Bir Hayat yarışması Ebru Akel'in sunumuyla devam ediyor melekler :) 14 yarışmacının yarıştığı bu yarışmanın kadrosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz :)

24 Mart’ta Star Tv’de başlayan, Ebru Akel’in sunduğu “Yeni Bir Hayat” adlı yarışmada yarışmacılar önce son Özgür Yemeklerini gerçekleştirdi...

14 yarışmacı, 14 farklı hayat… Hepsinin tek bir ortak noktası var: hayatlarını alt üst eden fazla kilolar! 13 hafta sürecek zorlu mücadele sonucunda kaybeden kilolar olacak. 3 ay boyunca diyetisyen ve eğitmenlerin denetiminde yaşam standartlarınız yükselecek; hayata bakış açınız değişecek.

BÜYÜK DEĞİŞİM…

Yeni Bir Hayat’da yarışmacılar iki takıma ayrılacak ve her takımın ayrı eğitmeni olacak. Yarışmacılar istediklerini yemekte, diyetlerine uyup uymamakta tamamen serbestler. Hiçbir baskı yok. Onları sadece içlerindeki değişim isteği ve kendi iradeleri durduracak. Haftanın sonunda herkesin tek tek tartının üzerine çıkıp kaç kilo kaybettiğini öğrenmesi ile gerçekler ortaya çıkacak. Tartıda çıkan sonuçlara göre toplamda en az kiloyu kaybeden takım, kendi aralarından bir kişiyi elemek zorunda kalacak.

Takımlar sadece kilolarını değil aynı zamanda güçlerini de yarıştıracak. İzlemesi eğlenceli ama yarışması bir o kadar zor oyunlarla takım ruhunu ve azmini kanıtlamak zorunda kalacaklar. Her oyunun sonunda ise kazananlar ödüllendirilecek.

Yeni Bir Hayat kaybederken kazanmanın nasıl bir duygu olduğunu gösterecek. Dünyayı saran en büyük hastalıklardan biri olan kilo problemi ile nasıl mücadele edileceğini öğretecek. Yarışmacılar daha sağlıklı bir hayata adım adım yaklaşırken, izleyenler onların yaşadıklarına birebir tanıklık edecekler.

Yeni Bir Hayat’da en büyük kaybı yaşayan en büyük sevincin de sahibi olacak. 13 haftanın sonunda en çok kilo kaybeden yarışmacı, para ödülünün sahibi olmanın yanı sıra sağlıklı ve yepyeni bir hayata adım atacak.
    Bu yarışmanın kaybedeni yok.

Yeni Bir Hayat Yarışmacıları:

Kırmızı Takım;

Deniz Güleryüz

Fatih Dikmen

Fulya Afacan

Gözde Gemalmaz

Hakan Aktürk

Halil İbrahim Güzay

Macit Oğuzata

Spor Eğitmeni Hocası ise : Figen Yorgancıoğlu

Mavi Takım :

Ayhan Arslan

Elif Ekşi

Kevser Göbekli (ilk hafta elendi)

Mert Ali Silahyürekli

Ömer Hafızoğlu

Sedef Şengül

Semra Tıktık

Spor Eğitmeni Koçu : Ufuk Sönmez

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacı Kadrosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Al sana yeni bir hayat!

Al sana yeni bir hayat!

Bana bir bilet verir misiniz? -Nereye? -Yeni bir hayata. -Orası neresi ya? -Yeni bir hayat,yeni insanlar… -Yok kardeş!Ankara istersen var. -Yeni umutlar,yeni aşklar… -Adana veriim. -Yeni bir ben… -Şanlıurfa veriim. -Her yere gittim.Dünyada gezmediğim yer kalmadı. -Zonguldak veriim. -Tatmadığım zevk kalmadı. -Nereye gidecen birader sen ya? -Yeni bir hayata dedim ya. -Kafa mı buluyon sen...
  2. yeni bir hayat kapımda =)

yeni bir hayat kapımda =)

Yeni bir hayat beni beklıyor açmış kollarını hiç düşünmeden bana koş dıyor mutlu olmak birazda olsa gülmek için bana koş dıyor buzmana kadar çok bekledım ama bir sanıye bile beklemeye sabırım kalmadı o gidiyor umurumda bile değil artık üzülmedıgımı farkettım çok üzüldüm ama busefer zafer benim sadece benim olmalı savaşı kazan başar ben olamalıyım (:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: kahkahlar...
  3. Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları kimlerdir lütfen Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları isimlerini listeleyin ve bilgi verin merak ettim
  4. yeni bir hayat yarışmacıları isimleri

yeni bir hayat yarışmacıları isimleri

yeni bir hayat yarışmacıları isimleri de yazarsanız çok sevinirim ben o yarışmayı geçen gördüm beğendim isimlerini merak ediyorum.
  5. İşte Öyle Bir Geçer Zaman ki Yeni Kadrosu....

İşte Öyle Bir Geçer Zaman ki Yeni Kadrosu....

Öyle Bir Geçer Zaman ki Yeni Oyuncu Kadrosu Öyle Bir Geçer Zaman ki Yeni Kadrosu Severek ilgiyle takip ettiğiniz Öyle Bir Geçer Zaman ki Dizisi yeni kadrosunu açıkladı..Bakalım yeni oyuncular kimler...Özellikle Küçük Osmanın yerine gelen kim ben çok merak ediyorum..... Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin yeni kadrosu belli oldu. Yeni sezonda...

Sayfayı Paylaş